Fatalna passa MKS Pogonii-Sokół Lubaczów, przegrywają trzeci mecz z rzędu

To trzecia porażka piłkarzy MKS Pogoń Sokół Lubaczów z rzędu. Tym razem drużyna z Lubaczowa przegrała na wyjeździe z tamtejszą Zadąbrowie 2:0. Pogoń, przed rundą wiosenną plasowała się w połowie tabeli w „O klasie”, teraz niebezpiecznie szybko zbliża się do strefy spadkowej.

W dniu 13.04.2014 r. Wesoła Zadąbrowie pokonała na własnym boisku drużynę Pogoni - Sokół Lubaczów 2:0. Drogę do bramki gości, podobnie jak w pierwszym spotkaniu w Lubaczowie, znaleźli najlepsi strzelcy Wesołej - Konrad Demski i Kamil Hołub. Pierwszy - wykorzystał zamieszanie pod bramką Łakomego, mocnym strzałem nie dając szans bramkarzowi, drugi - umieścił piłkę w pustej bramce po samotnym rajdzie od połowy boiska. Wszelkie ataki gości zatrzymywały się na pewnie grającej defensywie z Zadąbrowia, bądź świetnie interweniującym bramkarzu Wesołej. Zespół Roberta Tyrawskiego odnosi więc pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej, radząc sobie z kolejnymi problemami kadrowymi.

Wesoła przełamuje serię 5. spotkań bez zwycięstwa w lidze i odrabia część strat do reszty stawki.

Wesoła Zadąbrowie – MKS Pogon Sokół Lubaczów 2:0

Skrót z meczu:

Tabela:

Tabela: lubaczowskapilka.futbolowo.pl

W kolejnej kolejce piłkarze z Lubaczowa zagrają u siebie z Radymnem. Czeka ich trudny mecz bowiem MKS Radymno aktualnie plasuje się na 5 miejscu w tabeli.

Źródło: zlubaczowa.pl, wesola.futbolowo.pl