W niedzielę turniej piłkarski o Puchar Wójta Gminy Horyniec-Zdrój

Zdjęcie z ubiegłorocznej edycji turnieju
Zdjęcie z ubiegłorocznej edycji turnieju

Zdjęcie z ubiegłorocznej edycji turnieju

W najbliższą niedzielę (05.07) na stadionie w Horyńcu-Zdroju odbędzie się turniej piłkarski o Puchar Wójta Gminy Horyniec-Zdrój. W zawodach wezmą udział drużyny z Horyńca, Lubaczowa, Młodowa oraz Lubyczy Królewskiej. 

Po kilkumiesięcznej przerwie w rozgrywkach sportowych z powodu koronawirusa na boiska w końcu wybiegną piłkarze. W niedzielnym turnieju, który odbędzie się w Horyńcu-Zdroju wezmą udział: KS ZDRÓJ Horyniec-Zdrój, MKS Pogoń-Sokół Lubaczów, Granica Lubycza Królewska i Zryw Młodów. Zawody rozpoczną się o godzinie 14:00. Organizatorzy podkreślają, że zmagania odbędą się zgodnie z aktualnym rozporządzeniem Ministra Zdrowia dotyczącym zasad reżimu sanitarnego podczas organizacji imprez sportowych. Dlatego też na trybuny stadionu może wejść maksymalnie 100 osób.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.