ZLUBACZOWA.PL - Informacje z Lubaczowa, powiatu lubaczowskiego

     

W weekend grali na halach - sport na ZLUBACZOWA.PL

Sanitex, ZOZ R-36 Lubaczów, Rolnik Wólka Krowicka oraz SST Lubcza Racławówka - to drużyny, które są liderami w swoich ligach i w których grają drużyny z naszego powiatu. Mam wyniki wszystkich spotkań z ALPS, HLPN, III Ligii Mężczyzn oraz HLG.

W końcu udało się wygrać Czarnym Oleszyce. Mimo osłabionego składu Czarni Oleszyce zdołali wygrać pojedynek z ostatnią drużyną w tabeli. Zawodnikom trenera Gontarza znów potrzebny był tie-break, ale tym razem padł on łupem beniaminka. MOSiR Jasło po wzmocnieniu składu notuje lepszą postawę, co powinno mieć odzwierciedlenie w następnych meczach. Miejmy nadzieje, że drużyna z Oleszyc w końcu zacznie wygrywać i opuści strefę spadkową w III Lidze Mężczyzn.

MKS MOSiR Jasło - SSPS PBS Czarni Oleszyce 2:3 (19:25, 25:19, 25:12, 23:25, 10:15)

Kolejny mecz Czarni zagrają dopiero 11 stycznia. Będą gościć na hali przy ulicy Krótkiej zespół z Rakszawy. Rezerwujcie już termin na ten dzień i dopingujmy naszych!

Kliknij tutaj aby zobaczyć wyniki i aktualną tabelę.

Zaskakująco szybko w niedzielny wieczór zakończył się mecz Auto Ekspert Dachnów - Gmina Lubaczów - Dąbrowa. Obie drużyny dobrze spisują się w Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej. Jeszcze tydzień temu Dachnów zajmował pierwsze miejsce, a Dąbrowa 3 (dwa tygodnie temu zajmowała 1). Wydawało się, że ten mecz na szczycie szybko się zakończyć nie może, jednak stało się inaczej:

Auto Ekspert Dachnów - Gmina Lubaczów - Dąbrowa 0:3

Kliknij tutaj aby zobaczyć wyniki i aktualną tabelę.

Bezustannie wszystkie swoje mecze wygrywa zespół ZOZ R-36 Lubaczów. Tuż za tą drużyną na 2 i 3 miejscu znajdują się Kormed Lubaczów oraz Traper Lubaczów. Te dwie ekipy mają o jeden mniej mecz rozegrany. Do lidera brakuje im 3 punktów.

Hit kolejki:
Kozak Squad Lubaczów - ZOZ R-36 Lubaczów 8-9

Kliknij tutaj aby zobaczyć wyniki i aktualną tabelę.

HLG Lubaczów

Kliknij tutaj aby zobaczyć wyniki i aktualną tabelę.

{fcomment}{flike}

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia (odwołane)

W kinie (MDK zamknięty)

Na sygnale

Ostatnio dodane

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.