W piątek na hali ZS Lubaczów turniej siatkówki strażaków

W dniu 06.12.2013 r. (piątek) w Zespole Szkół im. gen. Józefa Kustronia odbędą się mecze eliminacyjne grupy "A" XV Mistrzostw Strażaków PSP Województwa Podkarpackiego w Piłce Siatkowej. Początek o godzinie 10:00.

Komenda Powiatowa PSP w Lubaczowie znalazła się w grupie eliminacyjnej wraz ze strażakami z komend powiatowych w Przeworsku i Jaśle oraz funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej PSP w Rzeszowie. W czasie rozgrywek fazy grupowej wyłonieni zostaną czterej finaliści, którzy pod koniec grudnia będą walczyć w Łańcucie o puchar Komendanta Wojewódzkiego.

Od wielu lat strażacy Państwowej Straży Pożarnej zajmują czołowe miejsca w turniejach piłki siatkowej. Przypomnijmy, że w 2012 roku w 14 edycji tych zawodów, których finał obył się w Leżajsku drużyna KP PSP Lubaczów zajęła 3 miejsce. Pierwsze miejsce zajęli strażacy z KM PSP Rzeszów, a drugie strażacy ze Stalowej Woli.

Miejmy, że tym razem nasi wygrają ten turniej! Przewidywana godzina rozpoczęcia rozgrywek to 10.00. Zapraszamy serdecznie do kibicowania!

Źródło: zlubaczowa.pl, KP PSP Lubaczów

{fcomment}{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: