Tomasz Dworak i Piotr Górski najlepsi na turnieju siatkówki Służb Mundurowych

Tomasz Dworak z Oleszyc wraz z Piotrem Górskim wygrali IV turniej siatkówki plażowej Służb Mundurowych, który odbył się w Przemyślu.

W turnieju wystartowało 12 drużyn reprezentujących służby mundurowe województwa podkarpackiego. W zawodach uczestniczyli funkcjonariusze z: Izby Celnej w Przemyślu, którą reprezentowali Tomasz Dworak i Piotr Górski, Zakładu Karnego w Medyce, Nadleśnictwa Krasiczyn, Nadleśnictwa Jarosław, KMP Rzeszów, KMP Przemyśl, KPP Ustrzyki Dolne oraz placówek Straży Granicznej w Medyce, Korczowej, Krościenku, Wojtkowej i komendy Oddziału BiOSG.

Od godziny 9-tej, przez sześć godzin zawodnicy walczyli o prymat w turnieju rozgrywanym systemem "brazylijskim". Pogoda w tym roku sprzyjała zawodnikom. Po zaciętych i emocjonujących meczach zwycięstwo odnieśli: Piotr GÓRSKI i Tomasz DWORAK (Służba Celna).

Drugie miejsce zajęli ubiegłoroczni zwycięzcy: Tomasz SZEREMETA (SG Wojtkowa) i Daniel SZEREMETA (KPP Ustrzyki Dolne, a na III uplasowali się Robert STEFANOWICZ i Michał KINDLIK (Służba Więzienna).

Puchary oraz nagrody dla najlepszych zespołów wręczali: Przewodniczący NSZZFSG przy BiOSG Bartłomiej GALANTY, Przewodniczący Bieszczadzkiego Regionu IPA Marek SAMEK oraz Przewodniczący Przemyskiego Regionu IPA Jan FABER.

                         

Źródło/foto: BIOSG

{fcomment}{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.