Udział Lubaczowianinów w Helsinki City Marathon 2013

Właśnie wrócił z jednego z najpiękniejszych maratonów na świecie. Józef Kołodziej 17 sierpnia uczestniczył w Helsinki City Marathon.

Z ponad 55 krajów w maratonie uczestniczyło 6 500 osób. Polskę reprezentowało 10 zawodników, a wśród nich znalazły się dwie osoby z Lubaczowa ? Józef Kołodziej z synem. Maratończycy mieli do pokonania 42 195m. Start nastąpił obok Stadionu Olimpijskiego. Trasa prowadziła przez najbardziej znane ulice miasta i parki, obok ciekawej zabudowy architektonicznej wzdłuż Zatoki Fińskiej Morza Bałtyckiego. Meta umiejscowiona została wewnątrz historycznego Stadionu Olimpijskiego w Helsinkach.

- Pozostały niesamowite wrażenia i przeżycia. Zachęcam wszystkich czujących się na siłach do rekreacyjnego biegania, a następnie do udziału w maratonach ? mówi Józef Kołodziej, uczestnik maratonu.

Mariusz Kołodziej w klasyfikacji ogólnej zajął 683 miejsce, zaś jego ojciec Józef 1055 na aż 4369 maratończyków. Na 3267 biegaczy - w grupie mężczyzn panowie zajęli odpowiednio 627 i 962 miejsce.

W klasie mężczyźni-60 - Józef Kołodziej zajął 26 pozycję. To bardzo dobry rezultat gdyż w tej klasie brało udział 154 maratończyków.

Mariusz w grupie mężczyzn w wieku poniżej 40 na 1469 biegaczy zajął równie dobre 322 miejsce.

                              

Źródło/foto: lubaczow.pl

{fcomment}{flike}

 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.