Kolejne zwycięstwa naszych drużyn w okręgówce [WYNIKI][TABELA]

fot. facebook.com/KSSantosPiwoda

Zawodnicy z Lubaczowa i Lisich Jam są w świetnej formie. Obie drużyny wygrały swoje mecze w ramach 28 kolejki jarosławskiej ligi okręgowej.

Czytaj więcej...

Okręgówka: Pogoń-Sokół rozbił MKS Radymno, remis Startu z liderem [WYNIKI][TABELA]

fot. archiwum zlubaczowa.pl

W sobotę drużyna z Lubaczowa pokonała 8:0 ekipę z Radymna, a Start Lisie Jamy zremisował z liderem - LKS Skołoszów. Dzięki temu Pogoń Sokół Lubaczów traci tylko punkt do pierwszego miejsca w okręgówce.

Czytaj więcej...

Okręgówka: Zwycięstwa Pogoni-Sokoła Lubaczów i Startu Lisie Jamy

fot. facebook.com/orzeltorki

To była bardzo udana kolejka dla naszych drużyn w "okręgówce". Drużyna z Lisich Jam wygrała u siebie z Orłem Torki dzięki czemu awansowała na 6 miejsce. Z kolei piłkarze z Lubaczowa pewnie wygrali z Granicą Stubno.

Czytaj więcej...

Okręgówka: Zwycięstwa Pogoni-Sokoła Lubaczów i Startu Lisie Jamy

fot. archiwum ZLUBACZOWA.Pl

W Wielką Sobotę (16.06) na boiska wybiegli piłkarze jarosławskiej okręgówki. W ten dzień drużyna z Lubaczowa pewnie wygrała z Czuwajem Przemyśl, a ekipa z Lisich Jam z drużyną Sanoczanka Święte.

Czytaj więcej...

26 kolejka "okręgówki": Zwycięstwa drużyn z Lubaczowa i Lisich Jam

fot. https://www.facebook.com/profile.php?id=100063765917562

Znamy wyniki 26. kolejki jarosławskiej klasy okręgowej. Drużyna z Lubaczowa po emocjonującym meczu wygrała z Huraganem Gniewczyną, a ekipa z Lisich Jam z Płomienieniem Morawsko.

Czytaj więcej...

Kolejne zwycięstwa drużyny z Lubaczowa i Lisich Jam [FOTORELACJA] [WYNIKI]

Drużyna Pogoni-Sokoła Lubaczów pokonała w niedzielę GKS Orły 1:0. Dzięki temu zwycięstwu piłkarze z Lubaczowa tracą w tej chwili 8 punktów do lidera, mając jeden zaległy mecz. Zwycięstwo odnieśli także piłkarze z Lisich Jam.

Czytaj więcej...

Remis Pogoni-Sokoła Lubaczów ze Skołoszowem. Zobacz zdjęcia z meczu

Dzisiaj na stadionie w Dachnowie zmierzyli się lider i wicelider jarosławskiej klasy okręgowej, czyli LKS Skołoszów i Pogoń-Sokół Lubaczów. Jednak żadna z drużyn nie strzeliła bramek i mecz zakończył się remisem 0:0. Z kolei Start Lisie Jamy wygrał z Granicą Stubno 2:1.

Czytaj więcej...

Okręgówka: Remis Startu Lisie Jamy, mecz Pogoni-Sokoła przełożony

W weekend rozegrano mecze 20 kolejki w jarosławskiej okręgówce. Ze względu na warunki na boiskach przełożono spotkania Pogoni-Sokoła Lubaczów z Łękiem Ostrów oraz Huraganu Gniewczyna z Santosem Piwoda. Te mecze zostaną rozegrane 13 kwietnia.

Czytaj więcej...

Liga okręgowa: Wysokie zwycięstwo Pogoni-Sokoła i porażka Startu

fot. archiwum ZLUBACZOWA.PL

MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczów wysoko grał na wyjeździe z Sanoczanką Święte, a Start odniósł pierwszą porażkę w rundzie wiosennej z Huraganem Gniewczyną. Sprawdźcie wyniki 24 kolejki.

Czytaj więcej...

Liga okręgowa: Kolejne wygrane naszych drużyn [WYNIKI][TABELA]

fot. Start Lisie Jamy

Udany weekend dla piłkarzy z Lubaczowa i Lisich Jam. W sobotę Start pewnie pokonał GKS Orły, a Pogoń-Sokół KS Szówsko. Sprawdźcie wyniki i tabelę.

Czytaj więcej...