Prawie jak na "Basenie Narodowym". Stadion w Baszni Dolnej całkowicie zalany [ZDJĘCIA]

fot. KS Zdrój Horyniec

Czegoś takiego dawno nie widzieliśmy. Stadion w Baszni Dolnej jest całkowicie zalany. Nie wiadomo czy odbędą się derby powiatu, czyli mecz pomiędzy Zdrojem Horyniec i Pogonią-Sokołem Lubaczów, który był zaplanowany na najbliższą niedzielę.

Czytaj więcej...

Siatkówka: RS Gold Team Sieniawa zwycięzcami XXIX Memoriału im. Stanisława Mazurka [ZDJĘCIA]

fot. CKiS w Cieszanowie

W niedzielę (26.03) w Cieszanowie oraz Dachnowie odbyła się XXIX odsłona Memoriału im. Stanisława Mazurka w piłce siatkowej. Najlepsi okazali się siatkarze z drużyny RS GOLD Team Sieniawa.

Czytaj więcej...

W Wielkich Oczach odbył się I Bieg Wielkoocki i Nordic Walking [WYNIKI][ZDJĘCIA]

fot. Gmina Wielkie Oczy

23 kwietnia w Wielkich Oczach odbył się Wielkoocki Bieg i Nordic Walking. To pierwsza tego typu impreza biegowa w gminie Wielkie Oczy. W zawodach udział wzięło ponad stu biegaczy i nordic walkerów.

Czytaj więcej...

Za nami Zimowy Festiwal Piłkarski w Horyńcu-Zdroju [ZOBACZ ZDJĘCIA]

fot. Gmina Horyniec-Zdrój

W ostatnim dniu zimy w Horyńcu-Zdroju odbył się Zimowy Festiwal Piłkarski o Puchar Posła na Sejm RP Pani Teresy Pamuły i Puchar Wójta Gminy Horyniec - Zdrój Roberta Serkisa.

Czytaj więcej...

Za nami Puchar Roztocza w Biegu na Orientację [ZDJĘCIA]

fot. Gmina Lubaczów

W sobotę (22.04) na terenie gminy Lubaczów odbyło się druga runda zawodów z cyklu Puchar Roztocza w Biegu na Orientację, w których wzięło udział ponad 100 zawodników z różnych klubów sportowych.

Czytaj więcej...

Mateusz Kubiszyn wygrał kolejną walkę w High League

Pochodzący z Lubaczowa Mateusz Kubiszyn pokonał Dawida Załęckiego w jednej z głównych walk gali HIGH League 6, która odbyła się 18 marca w katowickim Spodku.

Czytaj więcej...

Siatkówka: Leśnicy z Oleszyc wicemistrzami Podkarpacia

W sobotę (22.04) w hali MOSiR w Krośnie odbył się XX Turniej Piłki Siatkowej Leśników z Podkarpacia o puchar Przewodniczącego Zarządu Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników, Leśnictwa i Drzewnictwa w Krośnie. Leśnicy z Oleszyc po raz drugi z rzędu zajęli drugie miejsce.

Czytaj więcej...

W niedzielę w Horyńcu-Zdroju zagrają młodzi piłkarze

Już w najbliższą niedzielę (19.03) w hali sportowej szkoły w Horyńcu-Zdroju odbędzie się "Zimowy festiwal piłkarski o Puchar Posła na Sejm RP Pani Teresy Pamuły i Puchar Wójta Gminy Horyniec-Zdrój Robert Serkisa".

Czytaj więcej...

Siatkówka: RS GOLD Team Sieniawa z pucharem Wójta Gminy Stary Dzików

W sobotę (01.04) w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Starym Dzikowie odbył się XII Turniej o Puchar Wójta Gminy Stary Dzików siatkówce. Do udziału w turnieju zgłosiło się 6 drużyn, a najlepsi okazali się siatkarze RS Gold Team Sieniawa.

Czytaj więcej...

Siatkówka: Znamy zwycięzców ALPSK i ALPS w Lubaczowie [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Dzisiaj (12.03) na hali MOSiR w Lubaczowie rozegrano finałowe mecze Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Spośród drużyn kobiecych najlepsze okazały się panie z LBC SQUAD. Z kolei Czarni Oleszyce zostali mistrzami ligi męskiej. Zobaczcie zdjęcia.

Czytaj więcej...

Najbliższe wydarzenia