Perły Księżniczki – ziołowe globulki medycyny chińskiej


Pod magiczną nazwą Perły Księżniczki kryją się ziołowe tampony o właściwościach oczyszczających. Kiedy warto je stosować, jak działają i przez jak długi czas powinno się je nosić? Oto podstawowe informacje na temat tych nietypowych naturalnych globulek przywiezionych prosto z Chin.

Perły Księżniczki – co to takiego i kiedy się stosuje?

Perły Księżniczki to niewielkich rozmiarów tampony, które nazwać można także globulkami, wypełnione ziołowymi składnikami i wyposażone w sznureczek, taki sam, jaki można znaleźć w tradycyjnych tamponach. W środku znaleźć można szeroką gamę ziół docenianych, szczególnie w medycynie chińskiej, za swoje prozdrowotne działanie. O jakich dokładnie ziołach mowa? Jest to między innymi:

- pigwowiec chiński, popularny składnik naturalnych płukanek dopochwowych;
- smocze drzewo o właściwościach przeciwzapalnych i przyspieszających gojenie się ran;
- sofora chińska doceniana za swoje działanie antybakteryjne;
- boraks działający przeciwgrzybiczo.

Ziołowe tampony Perły Księżniczki stosuje się przede wszystkim w celu oczyszczenia dróg rodnych. Potrafią one skutecznie zatrzymać nawroty infekcji bakteryjnych lub grzybiczych, a nawet uporać się z nadżerką, mięśniakiem, albo torbielami na jajnikach. Często stosują je panie, które chcą odczuwać większą satysfakcję ze zbliżeń seksualnych oraz mające trudności z zajściem w ciążę.

Jak stosować ziołowe tampony?

W oryginalnym opakowaniu ziołowych globulek znaleźć można 6 małych tamponów, każdy osobno i szczelnie zapakowany w foliową paczuszkę. Jedną taką globulkę aplikuje się na czas 3 dni, podczas których należy stosować wzmożoną higienę, nosić naturalną i przewiewną bieliznę, a także, w razie potrzeby, przyjmować probiotyk. Po trzech dniach globulkę należy wyrzucić i zastosować dwa dni przerwy od kuracji. Cały proces powinien trwać miesiąc. Po miesiącu nadal można stosować globulki profilaktycznie – wtedy należy aplikować jedną na trzy dni, ale jedynie raz na miesiąc.

Kiedy nie należy stosować ziołowych tamponów? Przede wszystkim podczas wszystkich trymestrów ciąży oraz karmienia piersią. Na czas miesiączki także należy wstrzymać się z ich używaniem, ponieważ nie posiadają one właściwości chłonnych. Przeszkodą do ich stosowania jest także alergia na któryś ze składników.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.