Meble loftowe jako połączenie drewna i metalu


Powoli przemija moda na meble produkowane masowo ze sklejki MDF. Wiele osób decyduje się na rzemieślnicze produkty wykonane ręcznie przez polskich producentów. Ostatnio bardzo modne są meble loftowe z drewna i metalu. Warto podkreślić, że ten rodzaj mebli pasuje do wielu rodzajów wnętrz. Z pomocą mebli loftowych możemy umeblować praktycznie każde pomieszczenie w mieszkaniu lub domu.

Drewno w meblach loftowych

Materiał ten towarzyszy człowiekowi od wielu pokoleń i cieszy się ogromną popularnością. Dlaczego korzystamy z drewna tak często i jakie dokładnie ma właściwości? Do niepodważalnych zalet drewna zaliczymy:
1. autentyczność dzięki obecności usłojenia oraz widocznej strukturze,
2. naturalność, ponieważ materiał jest pozyskiwany z drzew,
3. antystatyczność, czyli zapobieganie gromadzeniu kurzu. Tę właściwość docenią zwłaszcza alergicy, a także stanowi to ułatwienie podczas codziennego sprzątania,
4. producenci mebli loftowych odpowiednio przygotowują drewno do codziennego użytku. Jedną z metod jest pokrycie powierzchni mebli loftowych lakierem EKO, który zapobiega uszkodzeniom drewna. Lakier ułatwia ponadto codzienne sprzątanie, a meble wystarczy przetrzeć miękką ściereczką nasączoną środkiem do pielęgnacji drewna. Produkty takie znajdziemy w marketach oraz drogeriach.

Zastosowanie mebli loftowych

Wspomnieliśmy już, że za pomocą tych produktów możesz umeblować praktycznie każde pomieszczenie w domu: sypialnię, kuchnię, salon, biuro, jadalnię czy przedpokój. Do sypialni w stylu loftowym polecane są szczególnie wytrzymałe łóżka, stoliki nocne, komody oraz szafy. W kuchni sprawdzą się natomiast duże drewniane stoły, krzesła czy witryny do przechowywania zastawy stołowej. Coraz więcej osób decyduje się na domowe biuro pozwalające na komfortową pracę w domowym zaciszu. Przedpokój do niedawna był pomieszczeniem dość zapomnianym. Mało osób zwracało uwagę na jego styl i umeblowanie. Obecnie mamy do dyspozycji szeroką ofertę szaf, ławek czy wieszaków na przedpokój.

Co wyróżnia meble loftowe?

Decydując się na polskie produkty, masz gwarancję najwyższej jakości wykonania. To także sprawdzone rozwiązania, które zostały wielokrotnie przetestowane. Zaletą mebli loftowych jest także wytrzymałość i stabilność pozwalająca korzystać z mebli przez długie lata. Każdy produkt został zaprojektowany z uwzględnieniem praktycznych walorów. Producenci mebli loftowych analizują na bieżąco trendy na rynku meblarskim i wdrażają pomysły do swojej oferty. Meble loftowe to także rzemieślnicza praca najlepszych fachowców w tej dziedzinie.

Źródło: https://kerbe.pl/meble-loftowe-26.html

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.