FIT5A - cyfrowy przetwornik wagi


FIT5A to cyfrowy przetwornik wagi, który znakomicie sprawdza się w trudnych warunkach pracy, zapewniając niezawodne wyniki w ważeniu dynamicznym. Co za tym idzie, może być z powodzeniem wykorzystywany nawet w niesprzyjającym środowisku i niekorzystnych warunkach. Wynika to z wyposażenia w hermetyczną zabudowę, wykonaną ze stali nierdzewnej, zapewniająca stopień ochrony IP68/IP69K. Co jeszcze warto wiedzieć na temat tego czujnika?

FIT5A - niezawodne działanie i wytrzymałość

Cyfrowy czujnik wagowy sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się niezawodność, szybka filtracja cyfrowa i skalowanie sygnału pomiarowego. Dodatkową korzyścią jest zintegrowana ochrona przeciwprzeciążeniowa. Użytkownicy mogą liczyć ponadto na możliwość wykorzystania w aplikacjach, które są legalizowane zgodnie z normą OIML R60 do 3000 działek. Wszystko to sprawia, iż FIT5A jest gwarantem niezawodności i wysokiego poziomu bezpieczeństwa instalacji.

Gdzie można wykorzystać cyfrowy przetwornik wagi?

FIT5A znajduje zastosowanie we wszystkich aplikacjach, gdzie krytycznymi parametrami są prędkość i dokładność. Co za tym idzie, okażą się przydatne w kontrolerach wagi, wielogłowicowych wagach kombinacyjnych, sortowniach, dynamicznych wagach pocztowych oraz nalewarkach. Cyfrowy przetwornik wagi występuje w różnych wersjach. Standardowe typy mogą być ponadto rozszerzone o funkcje sterowania dla diagnozy i sterowania pakowaniem.

FIT5A wyróżnia się klasą dokładności C3 z certyfikatem OIML R60. Dostępna jest także kompensacja niecentrycznego obciążenia (OIML R76) i tryb dozowania. Cyfrowy przetwornik wagi jest wyposażony w cztery wyłączniki graniczne i tryb wyzwalania pomiaru za pomocą sygnału zewnętrznego lub poziomu. Użytkownicy mogą liczyć na automatyczną parametryzację aplikacji dynamicznych i zintegrowaną ochronę przeciwprzeciążeniową. Dostępne jest ponadto oprogramowanie na PC, pozwalające na ustawienie parametrów i analizy dynamiczne.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.