Budowa domów pod klucz w technologii 3e


Budowa domu od postaw to zawsze wyzwanie, które pochłania dużo czasu i pieniędzy. Obecnie coraz większy nacisk kładzie się na ekologiczne rozwiązania i technologie, które ułatwiają prace. Jedną z nich jest nowatorska technologia 3e wykorzystująca perlit i pozwalająca na szybką budowę domu pod klucz.

1. Na czym polega budowa domów w technologii 3e?
2. Ekologiczny i szybki w budowie dom
3. Szeroki wybór projektów domów pod klucz

Podczas prac budowlanych, a szczególnie na końcowym etapie wykończenia domu, na inwestorów może czekać wiele niespodzianek, które podnoszą finalne koszty wzniesienia budynku i komplikują poczynione wcześniej plany. Dlatego coraz popularniejsze stają się domy pod klucz budowane przez profesjonalne firmy.

1. Na czym polega budowa domów w technologii 3e?
Elementy 3e to nowość w sposobie budowy domów jednorodzinnych, które pozwalają na szybszą i bardziej ekologiczną pracę. System 3e opiera się na wykorzystaniu perlitu – minerału wulkanicznego charakteryzującego się dobrymi właściwościami izolacyjnymi. Z niego powstają elementy posiadające unikatowy kształt pozwalający na ich łączenie bez spoinowania. Duże złoża perlitu oraz samodzielna produkcja sprzyjają rozpowszechnieniu się technologii 3e.

2. Ekologiczny i szybki w budowie dom
Budowanie domów staje się coraz szybsze i bardziej ekologiczne, co jest odpowiedzią na potrzeby klientów. System 3e idealnie wpisuje się w te tendencje, bo dzięki zastosowanym materiałom i samokotwiczącej konstrukcji wznoszenie ścian nie zajmie już połowy miesiąca, ale zaledwie jeden dzień. Pozwala to przyspieszyć ogólny czas budowy i zamknąć go w zaledwie kilku miesiącach. Im krócej trwają prace, tym mniejsze koszty generują. Dla inwestorów decydujących się na technologię 3e istotne będzie na pewno, że ściany nie wymagają dodatkowego docieplenia, co pozwala zaoszczędzić sporą sumę przeznaczaną zwykle na izolację. Osoby, według których budowa domów powinna jak najmniej ingerować w środowisko, przekona również informacja, że system 3e nie generuje odpadów.

3. Szeroki wybór projektów domów pod klucz
Wybór gotowego projektu domu jednorodzinnego to dobra opcja dla wszystkich, którzy szukają możliwości budowy domu pod klucz. Przygotowanych planów jest na tyle dużo, że z łatwością dobierzemy wariant dopasowany do indywidualnych potrzeb zarówno pod względem metrażu, jak i układu pomieszczeń. Firmy, które oferują na swoich stronach projekty jasno określają również koszty ich budowy w stosowanej przez siebie technologii, dzięki temu klienci od razu są w stanie ocenić, na jaką inwestycję mogą sobie pozwolić.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: