Jak łączyć złote zegarki z biżuterią? Koniecznie sprawdź, co jest trendy!


Zegarek i biżuteria to nie zawsze łatwe połączenie

Noszenie zarówno biżuterii, jak i zegarka pozwala uzyskać zaskakujące efekty. Niestety - trafne dopasowanie do siebie kolejnych elementów może okazać się niełatwym zadaniem. Zwłaszcza jeśli masz ochotę również na bransoletkę. Niezbędne okaże się niezawodne wyczucie stylu i pewność, że to, co wybierasz, pasuje przede wszystkim do Ciebie. Przekonaj się, jak łączyć złote zegarki z biżuterią w ogóle i miej pewność - Twój zestaw zawsze będzie dopracowany w najmniejszym szczególe!

Biżuteria, która pasuje do zegarka

Kolczyki, pierścionki, naszyjniki i bransoletki - propozycje, jakie znajdziesz wśród damskiej biżuterii, zdają się nie mieć końca! Chociaż wiesz, jak łączyć je ze sobą, konieczność zestawienia ich z zegarkiem sprawia, że w nawet dotychczas niezawodnych połączeniach czujesz się niepewnie? Poznaj praktyczne wskazówki nie tylko dla początkujących i sprawdź, jak łączyć złote zegarki na pasku lub na bransolecie z kolczykami, pierścionkami i innymi elementami damskiej biżuterii! Na Twoją korzyść - moda rządzi się własnymi prawami, a Ty możesz nosić to, na co masz ochotę! Jak jednak robić to ze stylem?

Złote zegarki i biżuteria - jak łączyć stylowo poszczególne elementy?

Zegarek i biżuteria, to doskonałe połączenie. Zwłaszcza jeśli przestrzegasz konkretnych zasad. A te zależą przede wszystkim od tego, na jaki model czasomierza się zdecydujesz. Złote zegarki mogą być zarówno na pasku, jak i na bransolecie. I właśnie od tego będzie zależało to, jakie dodatki dopasujesz do swojego modelu.

Zegarki na pasku

Paski, wbrew pozorom są wymagające! Wykonane z różnorodnych materiałów, stawiają przed Tobą naprawdę różne wymagania. Skórzane możesz łączyć z bransoletkami na rzemyku, złotymi celebrytkami, a także - wyplatanymi ze sznurka. Co z pozostałymi elementami? Najlepiej, by pasowały do bransoletki.

Zegarki na bransolecie

Złote zegarki na bransolecie to prawdziwe wyzwanie! Jak łączyć je z biżuterią, by nie przesadzić? Przede wszystkim zwróć uwagę na to, w jakiej kolorystyce utrzymane są poszczególne elementy. Istotne jest, by biżuteria należała do tej samej gamy kolorystycznej. Zegarek natomiast powinien być najmocniejszym akcentem Twojej stylizacji. Bransoletka, kolczyki i pierścionki powinny być wyłącznie dopełnieniem.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.