Parawan 3 częściowy – ozdoba, która wraca do łask


Parawan 3 częściowy to nie tylko dekoracja naszego wnętrza, ale również praktyczny i funkcjonalny element wystroju.

Jak jest skonstruowany taki 3 częściowy parawan? Szkielet stanowi drewniana rama, na którą jest naciągnięte płótno flizelinowe. Każdy segment ma szerokość 45 cm, łączna szerokość parawanu 3 częściowego to 135 cm a parawan jest wysoki na 172 cm. Metalowe zawiasy są mocne i trwałe, dobrze pracują i nie niszczą się po krótkim czasie używania. Ten praktyczny produkt możemy wykorzystać w domu, gabinecie lekarskim, biurze, przymierzalniach, restauracjach lub salonach piękności. Parawan 3 częściowy wydzieli nam strefy w pomieszczeniu, zasłoni mało estetyczny kącik, przykuje uwagę ciekawym wzornictwem. Wzory są bardzo różnorodne a kolory wyraziste i trwałe, odporne na wilgoć i promienie UV. Najczęściej są to fotografie oraz gotowe wzory graficzne, przygotowane przez profesjonalistów: fotografów, grafików oraz projektantów.

Parawany 3 częściowe pięknie prezentują się w salonie, sypialni, wspaniale wydzielają strefy w pokoju dziecięcym. To doskonały pomysł na prezent. Bardzo oryginalny. Parawany 3 częściowe znów stają się modne. Zaskocz przyjaciółkę, kogoś z bliskiej lub dalszej rodziny i kup mu piękny parawan pasujący do wystroju jego mieszkania. W sklepie Drego.pl pod adresem https://drego.pl/parawany-3-czesciowe znajdą Państwo bardzo szeroki wybór wzorów. Ich produkty odznaczają się wysoką jakością i trwałością. Różnorodna kolorystyka pozwoli na dopasowanie produktu do każdego wnętrza. Parawany 3 częściowe są lekkie, ale stabilne. Możemy je bez trudu przenosić. To super pomysł na wydzielenie stref w niewielkiej kawalerce. Pozwala to na uzyskanie intymności, organizacji wnętrza. Dodatkowo są ozdobą i wyróżniają nasze wnętrze na tle pozostałych. W razie potrzeby możemy go złożyć i schować, gdyż nie zajmuje wiele miejsce.

Parawany 3 częściowe nie przytłoczą niewielkiego wnętrza. Są one coraz częściej wykorzystywane we wnętrzach urządzanych przez profesjonalnych projektantów. Sklep Drego.pl wysyła parawany w czasie 7 dni roboczych, dobrze je zabezpieczając.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Porady

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.