Szklane balustrady


Szkło ciągle króluje w aranżacjach wnętrz. Elementy wykonane z tego surowca urozmaicą wnętrze oraz nadadzą mu stylu i niepowtarzalności. Szklane elementy jeszcze do nie dawna wykorzystywane były głównie w biurach lub galeriach. Teraz cieszą się swoją popularnością w domach i mieszkaniach. Wzrost popularności tego materiału w aranżacjach sprawił, że na rynku mamy całą gamę różnorakich powierzchni szklanych do wyboru ( kolory, satyny, nadruki, tafla lodowa lub fusingowa). Dzięki tak różnorodnym produktom każdy wybierze coś dla siebie.

Szklane balustrady.
Szkło kojarzy się nam z lekkością materiału, przestrzenią oraz nowoczesnym rozwiązaniem. To wszystko sprawia, że coraz częściej jest wybierany przez nas jako materiał na balustrady wewnętrzne jak i zewnętrzne. Ten szklany element wykończeniowy staje się coraz bardziej popularny. Nie ma się czemu dziwić. Szkło to elegancja sama w sobie. Sprawia, że nasze wnętrze jest wyjątkowe i oryginalne. Szklane balustrady nie tylko nadają wyjątkowy charakter wnętrzu , ale sprawia że będzie ono lekkie i dobrze doświetlone. Szkło w połączeniu ze światłem naturalnym optycznie także powiększy klatkę schodową i hol. Balustrady wykonane są z niezwykle wytrzymałego laminowanego szkła hartowanego. Posiada ono niezwykłą odporność na różnego rodzaju uszkodzenia i zarysowania. Bardzo trudno też, aby taka szyba uległa stłuczeniu. Szklane tafle zabezpiecza kilku warstwowa folia ochronna, która nadaje dużą wytrzymałość i trwałość produktu. Jeżeli już w skutek dużego uszkodzenia dojdzie do stłuczenia to tego rodzaju szkło pęka w jednym miejscu, a nie rozpada się na miliony drobnych kawałeczków. Szklane balustrady wykonane są z tafli szklanych a nie pojedynczych szczebelków co dodatkowo czyni je bezpiecznymi. Uniemożliwia to wypadnięcie przez nie małych zwierzątek lub dzieci. Są łatwe w czyszczeniu lecz także bardzo łatwo się brudzą. Najczęściej widzimy na nich po prostu odbite palce.

Szklane balustrady mogą być także ozdoba na zewnątrz. Świetnie podkreślą charakter i styl naszego budynku. Dla osób martwiących się jak utrzymać je na zewnątrz w idealnej czystości jest świetne rozwiązanie. Można wybrać opcję tzw. samoczyszczącego się szkła. Pokryte jest ono niewidoczną substancją , na której pod wpływem promieni słonecznych rozkładają się zanieczyszczenia. Ta powłoka posiada również właściwości hydrofilowe, czyli woda nie osadza się na niej a spływa na bieżąco nie pozostawiając smug i nieestetycznych zacieków.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Porady

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.