Czas na fotowoltaikę!


W Banku Spółdzielczym w Lubaczowie dostępne są atrakcyjnie oprocentowane kredyty na realizację zadań związanych z zakupem i montażem domowych instalacji fotowoltaicznych lub solarnych.

Przydomowe Odnawialne Źródła Energii to jedne z najbardziej opłacalnych i rozsądnych inwestycji na które możemy się aktualnie zdecydować. Oprócz ograniczenia emisji dwutlenku węgla i poprawy jakości otaczającego nas powietrza w sposób radykalny minimalizujemy opłaty za np. energię elektryczną. Dobrze przemyślana i dobrana instalacja może zwrócić się nawet po kilku latach. Koszt standardowej instalacji fotowoltaicznej zaczyna się już od kilkunastu tysięcy złotych. Dzięki rządowemu programowi Mój Prąd inwestor otrzyma zwrot środków w wysokości nawet 5000 zł, oraz  zyska możliwość odliczenia od podstawy podatku dochodowego wydatków poniesionych na stworzenie instalacji.

Bank Spółdzielczy w Lubaczowie dbając o wygodę i komfort swoich aktualnych i przyszłych Klientów uruchomił program partnerski dla firm  zajmujących się sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych. Dzięki porozumieniu Klienci podmiotów montujących instalacje otrzymają szybkie wsparcie oddelegowanych doradców kredytowych co pozwoli na znaczne skrócenie i uproszczenie procesu kredytowania a co za tym idzie uruchomienia instalacji OZE. Jednym z pierwszych partnerów jest firma ML System –wiodący producent ogniw fotowoltaicznych w Polsce.

Jeżeli chciałbyś zmniejszyć swoje rachunki za prąd zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami firmy ML System - Kliknij aby sprawdzić dane do kontaktu, oraz  doradcami kredytowymi Banku Spółdzielczego w Lubaczowie – Kliknij aby dowiedzieć się więcej o kredycie nowa energia.

Koszt standardowej instalacji fotowoltaicznej zaczyna się już od kilkunastu tysięcy złotych. Znaleźć takiego wykonawcę można chociażby na portalu MKFotowoltaika.pl.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Porady

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.