W czwartek w Lubaczowie bezpłatne badania stóp i kolan


W najbliższy czwartek (09.07) w Lubaczowie odbędą się kolejne bezpłatne badania stóp i kolan. Akcja organizowana jest przez firmę EuroSłuch Plus Med.

Eurosłuch Plus Med zaprasza na kolejne bezpłatne badania stóp, przeprowadzane z wykorzystaniem nowoczesnego systemu skanowania komputerowego.

Masz problem ze stopami? Dokucza Ci ból? Robią się bolesne odciski? Zgłoś się na bezpłatne badanie stop, które umożliwia dokładną diagnostykę stopy. Badanie może zdiagnozować jedną z najczęściej występujących wad, takich jak: koślawość stóp, koślawość kolan, płaskostopie podłużne czy szpotawość stóp i kolan. W przypadku zdiagnozowania jednej z wad, specjalista doradzi jakie podjąć kroki, by działania ją wyeliminować.

Organizator zaprasza nie tylko dzieci, ale także osoby dorosłe.

Badania odbędą się w sklepie medycznym EuroSłuch Plus MED na ul. Kościuszki 23 w Lubaczowie. Organizatorzy proszą, aby zabrać ze sobą maseczki oraz rękawiczki jednorazowe.

Warto się na nie zapisać już teraz, bo liczba dzieci, które z nich skorzysta jest ograniczona. Zapisy odbywają się telefonie, nr tel.: 16 307 00 35

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Porady

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.