Domy pod Wrocławiem wśród malowniczych krajobrazów – sprawdź gdzie je znajdziesz!


Wszyscy znamy podobne obrazki. Człowiek, właściwie dowolnej płci, stoi spokojnie nad brzegiem jeziora. Ma bose stopy. Jego ramiona okrywa miękki pled. Dłońmi otula kubek z parującym napojem. Zapewne jest ubrany na biało, symbolika tego koloru dziwnie bowiem współgra z wizjami pełnymi spokoju i harmonii. Stoi. Właściwie nie robi nic. Może myśli. A może w jego głowie panuje przyjemna pustka. Po chwili odwraca się i kieruje swe kroki w stronę stojącego opodal budynku. Sądząc po szeroko otwartych drzwiach tarasowych, z których obowiązkowo powiewa delikatna firanka (biała, a jakże) nieruchomość tę można nazwać jego domem. Przestępuje próg, otrzepuje stopy z naniesionego z plaży piasku. Zaczyna swój dzień.

Ten idylliczny obraz może stać się i twoją codziennością. Aby móc budzić się i zasypiać w otoczeniu niemal baśniowej przyrody, wystarczy zakupić jeden z domów jednorodzinnych pod Wrocławiem na terenie inwestycji o wdzięcznej nazwie Przystań Pod Lasem.

 

Wyjątkowe domy pod Wrocławiem wśród obszarów Natura 2000.

Osiedle domów nieopodal podwrocławskiej miejscowości Chrząstawa, jest realizowane przez dewelopera Przystań pod lasem. Deweloper ten wyróżnia się pośród konkurencji wyjątkowym podejściem do swoich realizacji. Spoglądając na historię marki trudno nie odnieść wrażenia, że inwestuje on tylko w tereny, na których stworzyć może mieszkania idealnie odpowiadające najgłębszym potrzebom współczesnego człowieka. Znakiem rozpoznawczym marki jest harmonijne wkomponowywanie budowanych osiedli mieszkaniowych w istniejące otoczenie.

Nie inaczej jest w przypadku Przystani pod Lasem. Inwestycję tę z dwóch stron otacza niezwykłej urody las mieszany, z którym powstające budynki będą idealnie współgrać, dzięki utrzymaniu ich w modnej i pełnej nawiązań do natury stylistyce skandynawskiej. Deweloper zadbał też o to, by nad leżącym w bezpośrednim pobliżu osiedla zalewem wygospodarować plażę, która będzie dostępna wyłącznie dla mieszkańców Przystani.

Ciszę i spokój w najbliższym otoczeniu zapewnia umiejscowienie osiedla na terenie obszarów objętych programem Natura 2000. Ze względu na obecność w okolicy licznych, chronionych gatunków ptaków i ssaków mieszkańcy mogą być spokojni o to, że tereny te nigdy nie ulegną destrukcyjnemu wpływowi człowieka. Oznacza to, że każda inwestycja, jaka powstanie kiedykolwiek w pobliżu, będzie musiała być zgodna z surowymi dyrektywami unijnymi. Nietrudno przewidzieć, że w tej sytuacji budowanie wokół wysokich, ograniczających przestrzeń budowli, czy zakładów technologicznych mających szkodliwy wpływ na środowisko naturalne będzie niemożliwe. Kupując dom pod Wrocławiem na terenie Przystani pod Lasem nabywasz więc jakby z urzędu gwarancję, że okolica twojej nieruchomości nie zmieni się zbytnio w ciągu nadchodzących lat.

 

Idylliczne domy. Wrocław w zasięgu ręki.

Niezwykłe domy pod Wrocławiem przy całej swej malowniczości nie zdobyłyby jednak szerokiego uznania, gdyby inwestycja nie była świetnie skomunikowana z samym Wrocławiem. Nawet największy zwolennik spokojnego życia na łonie natury docenia bowiem bliskość wielkiego miasta. Możliwość korzystania z jego uroków i sprawnego załatwiania w nim spraw urzędowych jest wysoko ceniona przez współczesnych nabywców, o ile nie ma to wpływu na zamieszkiwane przez nich domy. Wrocław i okolice obfitują w ciekawe przyrodniczo tereny, jednak skomunikowanie większości z nich z centrum aglomeracji jest, delikatnie mówiąc, dyskusyjne. Tymczasem Przystań pod Lasem to także łatwe dojazdy, dzięki nowoczesnej kolejce miejskiej kursującej do stacji Jelcz-Miłoszyce. Inwestując środki w nieruchomość pośrodku terenów atrakcyjnych przyrodniczo możemy tym samym zyskać łatwość poruszania się, jaką dysponują właściciele domów we Wrocławiu.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: