Opiekun Seniorów – dobry zawód, stabilna praca


Zapraszamy na spotkanie informacyjne w sprawie pracy opiekuna w Niemczech. 19 czerwca czekamy na Ciebie w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubaczowie w godzinach 11:00 – 14:00. Nie znasz języka? Nic nie szkodzi! Nauczymy Cię niemieckiego, a po kursie otrzymasz oferty kontraktów za granicą. Zapisz się jak najszybciej, liczba miejsc na kursie w Lubaczowie ograniczona, tel: 506 289 031.

Jak wygląda praca Opiekunki?

Zakres obowiązków w dużej mierze uzależniony jest od potrzeb podopiecznego. Praca obejmuje podstawową pielęgnację, dbanie o dobre samopoczucie oraz zapewnianie towarzystwa – spacery, rozmowy, wspólne czytanie książek. Zawód Opiekunki wymaga dużej dozy empatii, cierpliwości oraz zrozumienia dla potrzeb drugiej osoby. Warto pamiętać, że jest to bardzo odpowiedzialne zadanie.

Czy praca Opiekunki jest bezpieczna?

Podejmując pracę należy zdać się na sprawdzonych i wiarygodnych pracodawców. Nie wolno zgadzać się na pracę bez umowy, która jest podstawą do wypłacenia wynagrodzenia i należy ją podpisać przed wyjazdem do pracy. Za nielegalną pracę w Niemczech grozi aż 5 tys. euro kary! Należy też upewnić się czy pracodawca zapewnia ubezpieczenie za granicą – bez tego koszty wizyty u lekarza w Niemczech będą bardzo wysokie, a przecież tego, czy zachorujemy nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Zaufane firmy zapewniają też całodobowo dostępną linię alarmową, poprzez którą można o każdej porze zgłosić sytuacje awaryjne, także problemy ze zdrowiem.

Jak szukać pracy jako Opiekunka?

Należy szukać ofert firm, które zapewniają legalne i bezpieczne zatrudnienie. Jak rozpoznać oferty pracy „na czarno”? Najczęściej obiecują one nierealnie wysokie zarobki, nie mając jednak umowy, nigdy nie ma się gwarancji, że zarobki te zostaną wypłacone!  Warto zwrócić uwagę na doświadczenie pracodawcy – jeżeli firma działa od wielu lat, na pewno będzie zatrudniała odpowiednich doradców, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania potencjalnego pracownika. Najlepsze firmy oferują kursy językowe oraz szkolenia zawodowe, dbając o odpowiednie kwalifikacje swojej kadry.

Dlaczego Polskie Opiekunki w Niemczech są tak bardzo cenione?

Wpływ na to mają ich kompetencje, ale także niezwykle rodzinne podejście do podopiecznych. Troska o seniorów jest zakorzeniona w naszej tradycji, dziadkami opiekują się dzieci i wnuki, rzadko oddajemy osoby starsze do domów opieki. Takie pozytywne i empatyczne podejście do osób starszych przekłada się na stosunek polskich Opiekunek w Niemczech, a zleceniodawcy zauważają to i wysoko sobie cenią.

Dlaczego warto współpracować z Promedica24?

Już ponad 37 300 Opiekunów zdecydowało się podjąć współpracę z Promedica24. Firmę cechuje wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do każdego pracownika oraz kompleksowość w organizacji wyjazdu. Opiekun Seniorów zyskuje dobrą pensję i atrakcyjne bonusy w ramach jednej, czytelnej umowy, składki ZUS i dodatkowe ubezpieczenie, transport bezpośrednio do domu seniora firmowym busem, bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie, wsparcie opiekuna podczas kontraktu, pełną organizację wyjazdu, kursy językowe i szkolenia opiekuńcze oraz całodobowe wsparcie telefoniczne.

Artykuł sponsorowany

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia (odwołane)

W kinie (MDK zamknięty)

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.