Aranżujemy taras w nowoczesnym stylu. Jakie meble będą odpowiednie?


Architekci i projektanci budynków mieszkalnych coraz większą wagę przywiązują do estetycznych elewacji, tarasów i przestrzeni wokół domu. Aranżacja tarasu czy balkonu jest zajęciem sprawiającym wiele frajdy. Jeszcze więcej radości daje odpoczynek w samodzielnie urządzonej przestrzeni. Zobaczcie, jakie meble przydadzą się na tarasie utrzymanym w nowoczesnej stylistyce.

Uniwersalny i wygodny zestaw mebli na taras

W urządzaniu tarasu pomogą meble z rattanu syntetycznego. Poszukując trwałych zestawów wypoczynkowych, które nie ulegną szybkiemu uszkodzeniu pod wpływem deszczu czy słońca, warto wybrać właśnie ten materiał. Ci, którzy poszukują funkcjonalnych i estetycznych rozwiązań, mogą zainteresować się zestawem mebli ogrodowych DISCRETO w eleganckim beżowym kolorze. Świetnie nadadzą się jako element wystroju przydomowego tarasu lub ogrodu. Zestaw składa się z fotela, modułu środkowego, narożnego, pufy i stołu. W skład zestawu wchodzą też wygodne siedziska.

Halmar MORPHEUS. Przytulne legowisko na tarasie

Właściciele okazałych, dużych tarasów mogą zainwestować w leżak ogrodowy Halmar MORPHEUS. Stonowany ciemnobrązowy kolor, wytrzymały materiał i konstrukcja ze stali malowanej proszkowo – to cechy charakterystyczne tego leżaka. Jeśli chcesz się zdrzemnąć na świeżym powietrzu, z dala od hałasów dochodzących z domu, rozłóż go i oddaj się w ręce Morfeusza.  

Komfortowy fotel z rattanu. Dobra strona samotności

Jesteś singlem, a Twoje mieszkanie jest dobrze strzeżoną twierdzą? Czas po pracy uwielbiasz spędzać w samotności, nadrabiając nowości czytelnicze? W takim wypadku świetnym rozwiązaniem będzie funkcjonalny fotel ogrodowy Bello Giardino. Elegancki ciemnobrązowy kolor, prosta forma i jasne siedzisko tworzą przytulny i miły dla oka wypoczynek, idealny do postawienia na tarasie czy niedużym balkonie. Aby dopełnić całości, zawieś na balustradzie donicę z wikliny, która uprzyjemni Twój czas wolny zapachem świeżych kwiatów. Fotel kupisz na stronie internetowej https://www.ergoexpert.pl/.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.