PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Nieodpłatna pomoc prawna dla mieszkańców powiatu

fot. pixabay.com

Mieszkańcy powiatu lubaczowskiego w Starostwie Powiatowym w Lubaczowie mogą skorzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej. Na wizytę z adwokatem czy radcą prawnym można umówić się poprzez internet.

Czytaj więcej...

Kto może wygrać ligę francuską? Nie tylko PSG!

fot. pexels.com

Francuska Ligue 1 to jedna z tych lig, w których od wielu lat rozdaje karty jeden zespół. Paryżanie rokrocznie nie zostawiają złudzeń swoim rywalom i pokazują, kto rządzi na krajowym podwórku. Od sezonu 2012/13 ekipa ze stolicy Francji nie zdobyła mistrzostwa tylko raz (2016/17), ustępując miejsca AS Monaco. Czy i tym razem drużyna z księstwa okaże się lepsza? Sprawdź jakie są stawki u polskiego bukmachera eWinner.

Czytaj więcej...

Wybór krzesła do biura ma znaczenie dla Twoich pleców

Wypalenie zawodowe pracowników biurowych często ma związek nie tyle z psychiką, co z ich zdrowiem fizycznym. Ból pleców, szyi, kręgosłupa, problemy z cieśnią nadgarstka czy stany chorobowe oczu to przesłanki do jak najszybszego zrezygnowania z pracy. Od strony pracodawcy można jednak z tym walczyć poprzez wdrożenie odpowiednich działań prewencyjnych. W szczególności przez zadbanie o to, aby meble biurowe, zwłaszcza zaś krzesła i fotele, posiadały odpowiednią ergonomię.

Czytaj więcej...

Ubrania dla dzieci - co każde dziecko powinno mieć w szafie?

Wiele osób dorosłych przekłada estetykę nad wygodę. Jednak w przypadku dzieci takie rozwiązanie się nie sprawdza. Otóż ubrania dla dzieci powinny przede wszystkim być wygodne, ale i bezpieczne. W dzisiejszym poradniku doradzimy wam do każde dziecko w wieku szkolnym powinno mieć w szafie.

Czytaj więcej...

Kancelaria zamówień publicznych - nieoceniona pomoc dla wykonawców

fot. pixabay.com

Zamówienia publiczne, zgodnie z przyjętą i obowiązującą definicją, są jednym z elementów finansów publicznych. W ich obrębie zawiera się odpłatne umowy pomiędzy podmiotem publicznym, a wykonawcą. Umowa ta może dotyczyć np. wykonania jakiejś usługi przez wykonawcę na rzecz podmiotu publicznego, czy np. dostawa jakiegoś towaru. To wykonawca musi spełnić szereg wymagań, by jego oferta została przyjęta. Umowami tego typu zajmuje się profesjonalnie kancelaria zamówień publicznych.

Czytaj więcej...

Influencer marketing – nie popełnij błędu

Zdjęcie ilustracyjne fot. pixabay.com

Influencer marketing to jeden z najpopularniejszych sposobów na reklamę. Dzięki niemu możesz dotrzeć do większej liczby odbiorców, którzy docenią Twój produkt.

Czytaj więcej...

Na czym polega dieta pudełkowa?

Catering dietetyczny bije rekordy popularności. Coraz więcej ludzi traktuje ten rodzaj odżywiania jako dietę, która zadziała na wszystko. Jeśli ciągle nie wiesz, na czym polega dieta pudełkowa, najwyższy czas to zmienić. Dowiedz się, jak catering dietetyczny wygląda w praktyce!

Czytaj więcej...

Meble cateringowe – zadbaj o jakość

Meble cateringowe pozwalają zorganizować przyjęcie bez martwienia się o to, gdzie posadzić gości. Meble cateringowe to dobry wybór także do ogrodu.

Czytaj więcej...

Czas na fotowoltaikę!

W Banku Spółdzielczym w Lubaczowie dostępne są atrakcyjnie oprocentowane kredyty na realizację zadań związanych z zakupem i montażem domowych instalacji fotowoltaicznych lub solarnych.

Czytaj więcej...

Remonty różne, ale problem z odpadami ten sam

Zazwyczaj nie przepadamy za remontami w domu. Dlatego kiedy już musimy remontować, chcemy, aby remont przebiegał szybko i sprawnie. Dokładamy więc wszelkich starań aby pozyskać jak największą wiedzę w tym temacie.

Czytaj więcej...

Koronawirus

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.