PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Co musisz wiedzieć zanim wyjedziesz do pracy w Niemczech?

Niegdyś wyjazd do Niemiec z Podkarpacia był o wiele prostszy. Zamawialiśmy busa i pędziliśmy poznawać nowy świat. Dziś każdy obawia się zarażenia, zwolnienia z pracy oraz tego, że nie da sobie rady w nowo spotkanej rzeczywistości. Praca w Polsce czy też zagranicą to identyczne ryzyko. Należy stosować się do obostrzeń i dbać o siebie.

Czytaj więcej...

Można zgłaszać się do małego ZUS plus

Od początku 2021 roku można zgłaszać się do małego ZUS plus, który uprawnia do płacenia niższych składek na ubezpieczenie społeczne. Ulga nie dotyczy składki zdrowotnej.

Czytaj więcej...

Hurtownia strojów kąpielowych i bielizny

W dzisiejszych czasach praktycznie wszyscy prowadzą działalność w sieci i w ten sposób zarabiają na życie. Walka z pandemią na całym świecie z całą pewnością przyczyniła się do tego, że handel przeniósł się do sieci. Jest w tej chwili bardzo duża konkurencja, ale to nie oznacza, iż dla nas zabraknie miejsca w wirtualnym świecie. Jeśli mamy dobry towar i możemy go sprzedać po atrakcyjnej cenie, to zapewne bez problemu znajdziemy klientów oraz będziemy mogli zarobić trochę pieniędzy.

Czytaj więcej...

Jak zorganizować wyjątkowe urodziny dla dzieci?

Urodziny dziecka to ważne wydarzenie dla całej rodziny. Rodzice chcą sprawić niespodziankę dziecku i wyprawić jak najlepsze urodziny. Dlatego warto się zastanowić nad tym jak zorganizować przyjęcie urodzinowe aby było ono naprawdę wyjątkowe, niepowtarzalne, które na długo zapadnie Solenizantowi w pamięci.

Czytaj więcej...

Biurko dla gracza - czy warto kupić biurko podnoszone?

Biurka dla graczy

Rzeczywistość wirtualna jest bardzo wciągająca. Dzięki temu można przeżyć naprawdę niesamowite przygody i poczuć się jak prawdziwy bohater ulubionych powieści. Jednak, aby doświadczyć tego, potrzebne są nie tylko specjalistyczne gadżety gamingowe, ale również wygodne biurko. Sprawdź, czy warto zainwestować w biurko podnoszone.

Czytaj więcej...

Ślub w dobie koronawirusa

Ślub to najważniejszy moment w naszym życiu. Marzymy o nim, planujemy ceremonię i wspólne świętowanie z rodziną i najbliższymi dla nas osobami. Niestety epidemia nie zważa na nasze plany i marzenia czy konkretne, zarezerwowane z dużym wyprzedzeniem terminy sal, fotografa, zespołu czy cateringu.

Czytaj więcej...

Praca za granicą w dobie koronawirusa

Za granicą oferowana jest praca z wielu branż, np. spożywczej, technologicznej, transportowej czy logistycznej. Ten artykuł pozwoli Ci dowiedzieć się jak wygląda praca za granicą w czasie pandemii.

Czytaj więcej...

Skup metali szlachetnych i rzadkich – co warto wiedzieć?

Skup metali pochodzących ze złomu, zużytych przedmiotów codziennego użytku, narzędzi lub urządzeń to sposób na ponowne wykorzystanie surowców. Recykling metali, bo o nich mowa pozwala ograniczyć zużycie nieodnawialnych źródeł metali, a także dać zużytym przedmiotom nowe życie. Dodatkowo to doskonała metoda na podbudowanie swojego budżetu. Jakie metale szlachetne i rzadkie można sprzedać na skupie?

Czytaj więcej...

Budowa domów pod klucz w technologii 3e

Budowa domu od postaw to zawsze wyzwanie, które pochłania dużo czasu i pieniędzy. Obecnie coraz większy nacisk kładzie się na ekologiczne rozwiązania i technologie, które ułatwiają prace. Jedną z nich jest nowatorska technologia 3e wykorzystująca perlit i pozwalająca na szybką budowę domu pod klucz.

Czytaj więcej...

Obuwie robocze - wybierz ochronę i jakość

Buty robocze to jeden z ważniejszych elementów stroju każdego pracownika. Dobrze dobrane obuwie ochronne jest w stanie zapewnić  osłonę przed niebezpiecznymi urazami mechanicznymi, temperaturą, żrącymi substancjami lub wodą czy nawet ogniem. Jak wybrać te odpowiednie nie tylko dla stopy ale też rodzaju wykonywanej pracy i niebezpieczeństw z niej wynikających? Podpowiadamy w poniższym artykule.

Czytaj więcej...

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Porady

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.