Powiat lubaczowski: Policjanci zatrzymali trzech poszukiwanych

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

Policjanci zatrzymali kolejne trzy osoby, poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości, w celu odbycia kary pozbawienia wolności, za wcześniej popełnione przestępstwa. Zgodnie z dyspozycją sądu, mieszkańcy powiatu lubaczowskiego trafili do zakładu karnego.

Wczoraj, kryminalni z Lubaczowa, którzy zajmują się sprawami poszukiwawczymi zatrzymali 44-latka. Mieszkaniec Lubaczowa został osadzony w policyjnym areszcie. Dzisiaj został przewieziony do zakładu karnego, gdzie za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego, spędzi najbliższy rok.

Kolejny poszukiwany wpadł w ręce mundurowych, w minioną niedzielę. 59-letni mieszkaniec gminy Stary Dzików, był poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez sąd, za wcześniej popełnione przestępstwa gospodarcze. Mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi 3 lata.

Ostatni z poszukiwany został zatrzymany w piątek, po południu. Sąd Rejonowy w Lubaczowie wydał za 59-letnim mieszkańcem gminy Lubaczów, nakaz doprowadzenia do zakładu karnego za jazdę w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnie do zakładu karnego, gdzie spędzi 2 lata.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

W kinie

No result...

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.