Gmina Stary Dzików: 47-latek aresztowany za znęcanie się nad własną matką


Sąd Rejonowy w Lubaczowie, na wniosek prokuratury, zastosował areszt tymczasowy wobec 47-letniego mieszkańca gminy Stary Dzików. Mężczyzna usiłował dokonać rozboju na swojej matce, nad którą od dłuższego czasu się znęcał. Dodatkowo znieważył interweniujących policjantów. Teraz najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

W ubiegłą środę, policjanci zostali poinformowani o awanturze domowej, do której doszło w jednej z miejscowości, w gminie Stary Dzików. Ze zgłoszenia wynikało, że pijany mężczyzna wszczął awanturę. Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili zgłoszenie. Jak ustalili, pijany 47-latek, po raz kolejny groził pozbawieniem życia oraz stosował przemoc fizyczną wobec swojej matki. Mężczyzna, przy użyciu noża kuchennego, groził matce, że ją zabije, jeśli nie da mu pieniędzy. Dodatkowo podczas interwencji wielokrotnie znieważył funkcjonariuszy.

47-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, prokurator skierował do sądu wniosek o tymczasowy areszt dla mężczyzny. Wczoraj sąd zdecydował, że 47-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: