Spowodował kolizję. Okazało się, że miał prawie 2,5 promila alkoholu

fot. zlubaczowa.pl Zdjęcie ilustracyjne
fot. zlubaczowa.pl Zdjęcie ilustracyjne

fot. zlubaczowa.pl Zdjęcie ilustracyjne

Blisko 2,5 promila alkoholu miał kierowca peugeota, który wczoraj spowodował kolizję na trasie Basznia Dolna - Lubaczów. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Teraz 54-letni mieszkaniec gminy Lubaczów będzie odpowiadał przed sądem. Na szczęście, w zderzeniu nikt nie odniósł obrażeń.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 16 na trasie Basznia Dolna – Lubaczów. Jak wynika z relacji zgłaszającego, gdy zatrzymał się na czerwonym świetle, w tył jego opla uderzył peugeot. Kierowca opla, 37-letni mieszkaniec Lubaczowa wysiadł z samochodu, aby sprawdzić co się stało. Gdy rozmawiał z kierowcą peugeota wyczuł od niego alkohol. Natychmiast wyjął kluczyki ze stacyjki peugeota i powiadomił policję.

Podejrzenia 37-latka okazały się słuszne, gdyż badanie stanu trzeźwości 54-letniego mieszkańca gminy Lubaczów wykazało, że miał on blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy peugeota. Teraz za przestępstwo jazdy w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej będzie odpowiadał przed sądem.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.