Gmina Narol: Najpierw razem pili alkohol, a później okradła swojego znajomego

fot. archiwum zlubaczowa.plfot. archiwum zlubaczowa.pl

Policjanci zatrzymali 46-letnią mieszkankę gminy Narol, podejrzaną o kradzież pieniędzy. Kobieta usłyszała już zarzut. Za popełnione przestępstwo grozi jej nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę, dyżurny lubaczowskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży pieniędzy. Doszło do niej w jednym z domów na terenie gminy Narol. Z przekazanych informacji wynikało, że w godzinach porannych przyszła do zgłaszającego znajoma, z którą pił alkohol, po czym położył się spać. Gdy się obudził w domu nie było już jego znajomej i pieniędzy w kwocie 10 tys. złotych, które miał schowane w szafie.

W toku dalszych czynności funkcjonariusze z posterunku w Narolu udali się do 46-letniej znajomej zgłaszającego. Kobieta przyznała, że była u zgłaszającego i gdy ten zasnął, wyjęła z kurtki wiszącej w szafie część znajdujących się tam pieniędzy, prawie 4 tys. zł. Policjanci zabezpieczyli znalezione u kobiety banknoty.

Mieszkanka gminy Narol została zatrzymana. Wczoraj kobieta usłyszała zarzut kradzieży, do którego częściowo się przyznała. Za popełniony czyn grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Leon
+4 # Leon 2021-06-09 08:44
Oj nam ja ci takie co kradną na trzeźwo, całe życie :cry:

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.