Dwóch 17-latków i 18-latka odpowiedzą za posiadanie narkotyków

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com

fot. pixabay.com

Kryminalni z Lubaczowa zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę, którzy odpowiedzą za posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę i efedrynę. Cała trójka usłyszała już zarzuty. Za to przestępstwo grozi im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału kryminalnego lubaczowskiej komendy, w piątek wieczorem podczas wykonywania czynności, zauważyli dwóch mężczyzn, których zachowanie wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Podczas legitymowania jeden z mężczyzn próbował uciec, wyrzucając woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Drugi z mężczyzn naruszył nietykalność cielesną jednego z policjantów. Funkcjonariusze znaleźli przy nim dwa woreczki strunowe z zawartością białego proszku. Obaj 17-letni mieszkańcy Lubaczowa zostali zatrzymani.

Podczas przeszukania mieszkania jednego z mężczyzn, znaleźli kolejne dwa woreczki z białym proszkiem i woreczek z suszem. Wstępne badania testerem narkotykowym wykazały, że jest to efedryna i marihuana.

Efektem dalszych czynności policjantów z wydziału kryminalnego lubaczowskiej komendy, było zatrzymanie przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Oleszycach 18-letniej mieszkanki Lubaczowa, która posiadała przy sobie sporą porcję suszu roślinnego. W jej miejscu zamieszkania funkcjonariusze również znaleźli susz roślinny. W zabezpieczonych woreczkach znajdowała się marihuana, co również potwierdziło badanie testerem.

Wobec całej trójki zatrzymanych wydane zostało postanowienie o przedstawieniu zarzutów. Za posiadanie środków odurzających grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. Jeden z zatrzymanych dodatkowo usłyszał zarzut dotyczący naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Psi detektyw
-15 # Psi detektyw 2021-03-10 14:06
Efedryna – organiczny związek chemiczny, alkaloid roślinny, pochodna fenyloetyloamin y. Stosowana jako stymulant, reduktor apetytu, środek zwiększający koncentrację i uwagę, lekarstwo na nieżyt nosa oraz do leczenia niedociśnienia związanego z narkozą ☺️
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Adaś
-1 # Adaś 2021-03-10 16:57
Nietykalnosc cielesna hahaha, prawo zaje...te.
A im wolno ograniczac wolnosc, wykrecac rece,prac palami i gazem pryskac bez konsekwencji! Brak slow...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-16 # polak2010 2021-03-10 18:49
A środowiska liberalno-lewic owe chcą legalizacji narkotyków, coś strasznego jaką chowali byśmy młodzież ,,ćpunów, degeneratów" bez wartości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
0 # AntyPiS 2021-03-10 23:07
Cytuję polak2010:
A środowiska liberalno-lewicowe chcą legalizacji narkotyków, coś strasznego jaką chowali byśmy młodzież ,,ćpunów, degeneratów" bez wartości.


I tutaj znowu uogólniasz rzecz zamiast doczytać. Wystarczy chwilę poczytać, że walnie do sprawienia, że medyczna marihuana pomaga osobom z padaczką jest Poseł SLD śp. Tomasz Kalita. Wielu ludziom z padaczką to pomogło a PiS ścigało lekarzy co marihuanę przepisywali na te dolegliwości związane z padaczką. Do tego narkotyki de facto są tzw. ,,zakazanym owocem". Kto będzie chciał to i tak zdobędzie ,,towar" i weźmie co trzeba i nie jest to nie wiadomo jakim problemem. Podziemie działa. Nie jestem za nadużywaniem tego typu rzeczy bo to jest używka podobnie jak alkohol. Ale jak Panie polak2010 mówisz, że narkotyki to tylko lewica. To proszę bardzo przykłady z PiS. Szef Biura PiS zatrzymany ze spora ilością narkotyków. Jedne z kandydatów z list PiS, znany biznesmen z Poznania Filip W. potrafił wydać 700 tys. zł na kokainę. Ciekawe ile ,,towaru" można kupić za 140 mln za wybory i respiratory ;) Piękne PiS ma wartości. Niby oddzielają się ,,kreską" od wszystkich a pytanie co w tej ,,kresce" jest ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Agent
-2 # Agent 2021-03-12 03:33
Jestes prostym zasciankowym czlowiekiem , wiec postaraj sie nie przekazywac swojego prostactwa , i zacofania innym. Jestes jednym z wielu wymozdzonych wyborcow pisu, za 500 stowek uwierzysz w kazdy kit jaki ci zaserwuja. Uwaga mam lekarstwo !!! WLACZ MYSLENIE
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010.
-20 # polak2010. 2021-03-10 19:34
Pseudoefedryna a nie efedryna
Pseudoefedryna – organiczny związek chemiczny, pochodna fenyloetyloamin y, syntetyczny analog występującej naturalnie efedryny. Jest substancją sympatykomimety czną, powszechnie stosowaną w zapaleniach górnych dróg oddechowych w lekach bez recepty w postaci chlorowodorku lub siarczanu.
aptekagemini.pl/.../...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ACAB
-9 # ACAB 2021-03-11 07:16
Który z lubaczowskich pseudo dilerów sie rozprul na ta dziewczynę co ja w oleszycach zawinęli. Zeby sobie złagodzić wyrok wydaliście kumpele?? Kapusie!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
x
+11 # x 2021-03-12 00:59
wszyscy jesteście tak samo gówno warci :D pieprzone ćpuny
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
PiS off
-2 # PiS off 2021-03-11 08:44
Jaki powiat taki Escobar.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Agent
-4 # Agent 2021-03-12 03:28
Pekam ze smiechu, kryminalni w lubaczowie, to znaczy goscie ktorzy biora pensje , a nic w zyciu pozytecznego nie zrobili, cos jak plebany. Pisiorowa milicja lze, fabrykuje dowody, lamia prawo na kazdym kroku wiec im za grosz nie wierze. Mlodzi moze tam mieli jakas trawke, ale na 100% dofabrykowali zarzutow. Szkoda ze SWAT do tej akcji nie wezwali. Podsumowujac, milicji mamy za duzo a policji za malo, wiec mamy problem. Mam jednak nadzieje ze tylko do przyszlych wyborow.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
a
+7 # a 2021-03-12 09:31
A co wybory zmienią? dalej zagłosujemy za 500+ i dodatkową emeryturą i dalej będziemy zdziwieni kto nami rządzi i dlaczego mamy w kraju taki burdel. Gdyby przejść na drugą stronę też by nie było kolorowo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Agent
0 # Agent 2021-03-15 06:37
Zaglosujecie, ok 80 % nierobow w lubaczowkim dalo sie przekupic za piec stowek, to jest wasz szczyt marzen, egoizmu i glupoty. Wezcie sie za robote nieroby, a nie okradajcie ludzi pracujacych i lebskich.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ferdek
+1 # Ferdek 2021-03-15 07:56
No a co ja poradze,ze w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wyksztalceniem?
-Ferdek,przeciez ty nie masz zadnego wyksztalcenia
-no, wlasnie nikt tego nie docenia
-a w posredniaku byles?
- Halinka,ja nie musze isc do kibla zeby wiedziec,ze tam zyrandola nie ma ;)

pozdrowienia dla wszystkich nierobów ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-9 # polak2010 2021-03-12 06:56
Taka refleksja na koniec.
Kto tak zaciekle broni legalizacji narkotyków to ,,Musi po prostu ćpać"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lewak
+1 # lewak 2021-03-12 09:35
A gdzie środowiska liberalno-lewic owe?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+6 # AntyPiS 2021-03-12 13:39
Wciągnęły go nosem :D A tak na serio Panie polak2010. Bronienie medycznej marihuany jest czymś złym. Pomaga to ludziom i jest to dla niektórych z nich jedyny lek na ataki padaczki. Każdy narkotyk szkodzi w nadmiarze. Tak jak i alkohol a jest dozwolony. Ile to już istnieć i dramatów rodzinnych on spowodował. Sam wypiję coś od czasu do czasu, ale nie nadużywam bo wiem, że w nadmiarze szkodzi. I tak samo jest z narkotykami. Nadmiar szkodzi. Tak jak nadmiar TVPiS też szkodzi :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
gorszy sort
+6 # gorszy sort 2021-03-12 14:10
Cytuję polak2010:
Taka refleksja na koniec.
Kto tak zaciekle broni legalizacji narkotyków to ,,Musi po prostu ćpać"

"Niech jadą!" - krzyknęła w Sejmie posłanka PiS Józefa Hrynkiewicz podczas wystąpienia Lidii Gądek z PO, mówiącej że lekarze chcą pracować dla Polski i nie chcą wyjeżdżać z kraju.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dmw
+12 # Dmw 2021-03-12 21:20
No,cóż. Z nieróbstwa sie niektorym w dupach przewraca. A najbardziej mnie smiesza frajerzy w nocy co stoja na rynku i mysla,ze nic nie widac. A wystarczy wlaczyc kamerke na wiezy ratuszowej. Taka wiecie,konspira cja jak z podstawowki,kie dy trzeba bylo uwazac aby pani nie przylapala z pierwszym papierosem,hehe ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |