Młodzi mieszkańcy Lubaczowa zatrzymani za posiadanie narkotyków

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

Za posiadanie środków odurzających odpowiedzą młodzi mieszkańcy Lubaczowa. Podczas podjętych interwencji funkcjonariusze znaleźli przy nich narkotyki. Teraz odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

W czwartek około godz. 20 na ul. Słowackiego w Lubaczowie policjanci zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok odrzucił foliowy woreczek. Podczas interwencji okazało się, że w woreczku był susz roślinny. 19-latek przyznał się, że jest to marihuana, co potwierdziło także badanie testerem narkotykowym. Podczas przeszukania, w mieszkaniu zatrzymanego funkcjonariusze znaleźli również haszysz, marihuanę i metamfetaminę oraz 4 młynki do rozdrabniania suszu roślinnego.

Podejrzanemu przedstawiono zarzut naruszenia przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, do którego się przyznał.

Tego samego wieczoru przed godz. 21. na ul. Mickiewicza policjanci zatrzymali do kontroli osobowego fiata, którym podróżowało dwóch mężczyzn. U 17-letniego mieszkańca Lubaczowa, policjanci ujawnili marihuanę, haszysz i metamfetaminę.

Teraz za swoje czyny młodzi mężczyźni odpowiedzą przed sądem.

Posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych jest zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 3, a w przypadku ich znacznej ilość do lat 10.

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: