Potrącenie pieszego w Oleszycach. 52-latek trafił do szpitala

fot. archiwum KPP Lubazców
fot. archiwum KPP Lubazców

fot. archiwum KPP Lubazców

Służby ratunkowe pracowały na miejscu wypadku do którego doszło w Oleszycach nieopodal skrzyżowania ulic Jarosławska i Zagrody. 52-letni pieszy został potrącony przez samochód osobowy. 

Do wypadku doszło przed godziną 17:00. 52-letni mieszkaniec gminy Oleszyce przechodził przez jezdnię poza przejściem dla pieszych i w pewnym momencie potrąciła go jadąca osobowym Fiatem 45-letnia mieszkanka Lubaczowa.

Jak informuje portal ZLUBACZOWA.PL ml. asp. Mateusz Maź kierująca była trzeźwa, a pieszy został przetransportowany do szpitala.

 

Droga przez kilka godzin była zablokowana.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Ja
+34 # Ja 2020-12-22 17:53
Nie wiem czyja była wina, ale powiem tak, dzisiaj jadąc z Horynca za miejscowością Piastów, jechała kobieta rowerem, bez oświetlenia, bez jakiegokolwiek odblasku, gdybym nie odbił już byłoby po Niej !!! Próbując ja ominąć omal nie zderzyłem się z autem jadącym z naprzeciwka !!! Tak samo jest z pieszymi, ludzie myślcie trochę !!! Pada deszcz, widoczność słaba, ludzie ubrani na ciemno a to naprawdę nie ułatwia !!! A później płacz bo tragedia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Centrum
+24 # Centrum 2020-12-22 18:18
Cytuję Ja:
Nie wiem czyja była wina, ale powiem tak, dzisiaj jadąc z Horynca za miejscowością Piastów, jechała kobieta rowerem, bez oświetlenia, bez jakiegokolwiek odblasku, gdybym nie odbił już byłoby po Niej !!! Próbując ja ominąć omal nie zderzyłem się z autem jadącym z naprzeciwka !!! Tak samo jest z pieszymi, ludzie myślcie trochę !!! Pada deszcz, widoczność słaba, ludzie ubrani na ciemno a to naprawdę nie ułatwia !!! A później płacz bo tragedia.



To akurat jest codzienność! Chodzą, jeżdżą na czarno ubrani, bez żadnych odblasków!
Dopiero jak nie daj Boże coś się stanie może w końcu coś z tym zrobią! To jest dramat!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ole
+11 # ole 2020-12-22 18:10
Pewnie nie chciało się dołożyć kilkanaście metrów i przejść przez pasy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Adam1
+17 # Adam1 2020-12-22 18:24
A kiedy będzie oświetlone przejście dla pieszych w okolicach Biedronki, w Oleszycach, za garażami ? Chyba jak kogoś rozjadą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Januszek
+16 # Januszek 2020-12-22 19:00
Przypominam, że tam nie ma przejścia dla pieszych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
xx
+6 # xx 2020-12-22 21:03
Aktualnie stawiają tam latarnie , lecz nie ma tam przejścia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ole
+8 # ole 2020-12-22 19:30
którego doszło w Oleszycach nieopodal skrzyżowania w kierunku Starych Oleszyc

Przypominam, że kilka metrów od tego skrzyżowania jest przejście. Jako pieszy nie znasz go? Jako kierowca nie zwracasz na niego uwagi?!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ja
+12 # Ja 2020-12-22 19:58
To było przy skrzyżowaniu ulic Jarosławskiej i Zagrody więc najpierw należy sprawdzić a potem pisać artykuł chociaż jedno się zgadza tam nie ma przejścia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ole
+10 # ole 2020-12-22 20:09
Oj tak, oj tam, Zagrody, Stare Oleszyce wszystko w oleszyckiej metropolii, redaktor mógł pobłądzić (tutaj z przejście przyznaje rację, nie ma takowego)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Durny lewak agent
-15 # Durny lewak agent 2020-12-22 22:06
To wina rządu rze nic zrobili aby poprawić bespieczenstfo na szosie my na pewno zrobimy pożadek na drogach jak tylko zalegalizuje my aborcję Nb i eutanazję dla karzdego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+2 # AntyPiS 2020-12-22 23:43
Oho ktoś się lubi bawić w hejtowanie i lubi zmieniać nicki jak rękawiczki ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lewak
+4 # lewak 2020-12-23 08:05
To jakiś prowokator chcący zdyskredytować "dumnego lewaka agenta" i w ogóle ludzi o lewicowych poglądach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Xer I
-4 # Xer I 2020-12-23 12:18
Zdyskredytować?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lewak
+4 # lewak 2020-12-23 12:47
Ośmieszyć, skompromitować, wyszydzić.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
kierowca
+9 # kierowca 2020-12-23 07:46
jechałem wczoraj przez lubaczów ul. unii lubelskiej trzeba oświetlić przejścia dla pieszych ! nic i nikogo na tych przejściach nie widać
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Antywozny
+6 # Antywozny 2020-12-23 14:56
Kazde przejście powinno być oświetlone. To nic trudnego dzisiaj -ogniwo, akumulator i działa. W tych warunkach pogodowych nikogo nie widać na przejściu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ole
+2 # ole 2020-12-23 16:11
Wpierw trzeba oświetlić wlodarzy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Gambit
+1 # Gambit 2020-12-28 12:32
I co oni tam za pomiary zbierali przez te kilka godzin? Po co ta droga była zablokowana?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |