21-latek stracił panowanie nad autem i wjechał do rowu. 18-latka trafiła do szpitala



Dzisiaj w nocy służby ratunkowe pracowały na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Nowy Dzików.

Do tego zdarzenia doszło około godziny 2:30 w Nowym Dzikowie. 21-letni kierujący Oplem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Samochodem podróżowały trzy osoby.

W wyniku zdarzenia 18-letnia pasażerka trafiła do szpitala. Na szczęście nie stało się jej poważnego.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Choinka
+17 # Choinka 2020-12-20 12:06
21lat brak wyobrazni, chcial malolat zaszpanowac przed 18tka i ...czort karty rozdaje.
Mlodociany naucz sie rowerem najpierw dobrze jezdzic!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Anonim [X]
-13 # Anonim [X] 2020-12-20 13:21
Pal wrota, po co komentujesz to w taki sposób skoro nawet nie wiesz jak to wyglądało?, nie rozumiem dlaczego rzekomo "starsi" z góry uważają iż *małolaci* to niedoświadczeni ludzie bez wyobraźni... Widocznie to komu innemu jej brakuje...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Anonim
-25 # Anonim 2020-12-20 14:10
Może udostępnić nagrania z kamery samochodowej, że prędkość nie przekracała 40km/h? Czy nawet po tym będzie pan pierdolił takie głupoty? Jeździł pan kiedyś samochodem po oszronionej nawierzchni? Trudno jest wtedy utrzymać auto na drodze :). Niech pan zapamięta, że e-mail daje się tu obowiązkowo, więc za takie głupoty może pan słono zapłacić :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Choinka
+3 # Choinka 2020-12-23 11:59
Cytuję Anonim:
Może udostępnić nagrania z kamery samochodowej, że prędkość nie przekracała 40km/h? Czy nawet po tym będzie pan pierdolił takie głupoty? Jeździł pan kiedyś samochodem po oszronionej nawierzchni? Trudno jest wtedy utrzymać auto na drodze :). Niech pan zapamięta, że e-mail daje się tu obowiązkowo, więc za takie głupoty może pan słono zapłacić :)

Gowniarzu zasrany cymbale, nie wiesz do kogo i co piszesz nawet! Ty smrodzie jak ja autem jezdzilem na zachod to ty w nocnik srales i mowiles papa...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
...
+3 # ... 2020-12-25 00:29
Szczyt beszczelności jak ludzie potrafią się wtrącać w nie swoje sprawy i jeszcze obrażać nie znając sytuacji ani ludzi... W takim świecie żyjemy, jeden gorszy od drugiego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
jacky
+8 # jacky 2020-12-20 12:20
brak wyobraźni...
przy okazji warte uwagi jest zwrócenie uwagi na poruszanie się pojazdów Straży Pożarnej.. zastanawiam się po co w ogóle w środku nocy przy pustych ulicach poruszać się z uprzywilejowany m sygnałem dźwiękowym? przecież w Lubaczowie nie ma dużego ruchu i w środku nocy gdy jest cisza nocna i puste ulice powinny wystarczyć tylko sygnały świetlne...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Kris
+20 # Kris 2020-12-20 20:17
Bo takie są przepisy. Same sygnały świetlne to za mało, wtedy samochód nie jest pojazdem uprzywilejowany m i w razie czegoś jest traktowany jak każdy inny.Widać to na przykładzie kolizji byłej premier B. Szydło. Niewinnego chłopaka ukarali, bo ponoć jechała na świetlnych i dźwiękowych, ale tych ostatnich nikt ze świadków, poza "borowikami" nie słyszał, a komputer rejestrujący dziwnym trafem w tym właśnie momencie w aucie za ponad milion nie był sprawny. Ale od czego jest prokuratura niejakiego pana Z.Ż? Reasumując: Do akcji służby muszą jechać na obydwu rodzajach sygnałów, inaczej jest to naruszenie przepisów, czy się to komuś podoba, czy nie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ułazów
+1 # Ułazów 2020-12-20 12:36
Dzikowiec i prawo jazdy to nie może się dobrze skończyć. Co chwila wjezdzaja do rowu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dzikowiec
+16 # Dzikowiec 2020-12-20 12:59
To z Cewkowa ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ułazów
-6 # Ułazów 2020-12-21 13:10
Z cewkowiec to już całkiem tam w ogóle jusz się z koni opszesiedli?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Aivp
+3 # Aivp 2020-12-21 20:47
A w ułazowie ludzie "jusz" przeprosili się ze słownikiem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mieszkaniec
+1 # Mieszkaniec 2020-12-22 13:26