Wypadek w Futorach. Kierowca, który zbiegł z miejsca zdarzenia został zatrzymany [AKTUALIZACJA]

fot. archiwum ZLUBACZOWA.PL
fot. archiwum ZLUBACZOWA.PL

fot. archiwum ZLUBACZOWA.PL

W poniedziałek po godzinie 17:30 doszło do wypadku, w wyniku którego ranna została kobieta z gminy Oleszyce. Z miejsca zdarzenia uciekł kierowca BMW. Jednak został już zatrzymany przez policjantów. Podejrzanym o spowodowanie tego wypadku jest 29-latek z gminy Stary Dzików.

Aktualizacja 

Podejrzany o spowodowanie wypadku to 29-letni mieszkaniec gminy Stary Dzików. Policjanci ustalili, że jego samochód znajduje się w jednym z warsztatów samochodowych w Dachnowie. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy.

- Policjanci w ramach wykonanych czynności ustalili, że pojazd ze zdarzenia znajduje się w jednym z warsztatów samochodowych w Dachnowie. Funkcjonariusze wykonali oględziny pojazdów (rower i bmw), oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady. Zatrzymali również osobę podejrzaną o spowodowanie zdarzenia tj. 29-letniego mieszkańca gminy Stary Dzików, który w chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Kierującemu pobrano krew do badań - informuje portal ZLUBACZOWA.PL ml. asp. Mateusz Maź


Do zdarzenia doszło około godziny 17:30. Jak informuje mł. asp. Mateusz Maź z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie, kierowca BMW wyprzedzał samochód osobowy i po wykonaniu tego manewru zjeżdżając na prawy pas ruchu potrącił rowerzystkę.

Kobieta z obrażeniami trafiła do szpitala. Sprawca tego wypadku uciekł z miejsca zdarzenia.

Droga przez kilka godzin była zablokowana.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: