Kolejni imigranci z Turcji zatrzymani. Pomogli policjanci

fot. BiOSG
fot. BiOSG

fot. BiOSG

W miniony weekend dzięki doskonałej współpracy funkcjonariuszy Straży Granicznej z Lubaczowa i Policji zatrzymano dwóch nielegalnych imigrantów z Turcji. Teraz czeka ich readmisja na Ukrainę.

W piątek 25 września funkcjonariusze SG z Lubaczowa kontrolując pas graniczny ujawnili ślady dwóch osób prowadzące z Ukrainy do Polski. Strażnicy graniczni wykonali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady. Rozpoczęły się działania graniczne mające na celu zatrzymanie sprawców.

Dzięki wymianie informacji oraz współpracy służb funkcjonariusze Policji ustalili miejsce pobytu nielegalnych imigrantów. Przebywali oni w jednym z hoteli w Cieszanowie (pow. lubaczowski). Obydwaj obywatele Turcji (40 i 25 lat) zostali zatrzymani i przekazani funkcjonariuszom Straży Granicznej z Lubaczowa.

Funkcjonariusze SG potwierdzili, że cudzoziemcy nielegalnie pieszo przekroczyli granicę państwa. Obecnie trwają czynności zmierzające do przekazania obywateli Turcji stronie ukraińskiej.

Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddział Straży Granicznej w 2020 roku zatrzymali 95 cudzoziemców, którzy nielegalnie przekroczyli granicę z Ukrainy i Słowacji do Polski w celach migracyjnych.

Źródło: BiOSG

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ogłoszenia

Kotki
( / Dom i ogród)

noimage
10-29-2020

Pracownik do robót ziemnych wodno-kanalizacyjnych
( / Praca)

noimage
10-29-2020

Operator koparki
( / Praca)

noimage
10-29-2020

Ostatnio dodane

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.