Wypadek na trasie Oleszyce - Nowy Dzików. 19-latka trafiła do szpitala

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na trasie Oleszyce – Nowy Dzików. 20-latka kierująca peugeotem wjechała do rowu. Pasażerka trafiła do szpitala.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj przed południem, na trasie pomiędzy Oleszycami, a Nowym Dzikowem. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca osobowym peugeotem, 20-letnia mieszkanka gminy Lubaczów, podczas jazdy prawdopodobnie spojrzała na dzwoniący telefon, zjechała na pobocze, gwałtownie zahamowała i wjechała do rowu. 19-letnia pasażerka peugeota z obrażeniami trafiła do szpitala. Kierująca była trzeźwa.

Na miejscu policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia.

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

KCS
+13 # KCS 2020-06-17 09:57
To auto wygląda jak po dachowaniu.
dekarz
+8 # dekarz 2020-06-17 11:59
Słyszałem, że właśnie było dachowanie. To by tłumaczyło takie szkody, które od samego wjechania w rów raczej nie powstają.
Zenon
-2 # Zenon 2020-06-19 16:50
A opis jakby ktoś nie chciał żeby o tym wiedziano.....C iekawe kto nim kierował?
Jan70
+3 # Jan70 2020-06-17 10:53
I po samochodzie ...
Albert
+3 # Albert 2020-06-17 10:55
Popatrzec na tel i odrazu do rowu i takie szkody!
Sewer
+2 # Sewer 2020-06-17 11:09
Teraz weźmie telefon i będzie oglądać samochody a nie odwrotnie.
Aoeiuy Bcdfhj
-14 # Aoeiuy Bcdfhj 2020-06-17 12:04
Redakcjo! To w końcu 19- czy 20-latka??!!
No
+11 # No 2020-06-17 12:09
Cytuję Aoeiuy Bcdfhj:
Redakcjo! To w końcu 19- czy 20-latka??!!

Czytanie ze zrozumieniem boli
Czuły
+9 # Czuły 2020-06-17 12:39
Cytuję Aoeiuy Bcdfhj:
Redakcjo! To w końcu 19- czy 20-latka??!!

Przeczytaj uważnie i daj znać jak poszło
Jsjsjs
+8 # Jsjsjs 2020-06-17 16:36
Czytaj ze zrozumieniem.
Czuły
+7 # Czuły 2020-06-17 19:49
Cytuję Aoeiuy Bcdfhj:
Redakcjo! To w końcu 19- czy 20-latka??!!

Ile lat ma kierowca? Ma 20 lat. Ile lat ma pasażerka? Ma 19 lat.
Mądry
+6 # Mądry 2020-06-17 17:03
Nie każdy z nas jest pilotem..
Nie każdy tez powinien być kierowcą....
Ewa
-4 # Ewa 2020-06-18 13:50
Nie kazdy jest madry (domysl sie o kim mowa)!
polik
-7 # polik 2020-06-17 20:21
życzę zdrowia, co tu duzo mówić , mózg między nogami
Anonim
-4 # Anonim 2020-06-17 22:05
Możliwe że i twój mózg pomiędzy nogami się nawet nie znajdzie nie mówiąc już innym miejscu gdzie powinien być po takim komentarzu to wiem, że napewno jego tam nie ma.
Cdn
+6 # Cdn 2020-06-17 21:01
Dzięki Bogu że nic nikomu się nie stało
To najważniejsze
Anonim
# Anonim 2020-06-17 22:02
Czy kto kolwiek z komentujących był tam i widział wątpię więc proszę się nie wypowiadać. Dzięki Bogu dziewczyny żyją czy miały 18.19.czy 29 lat nie ważne. Tak samo nie ważne jest w jakich okolicznościach swoje wycierpialy i jeszcze wycierpia.
Ewa
-3 # Ewa 2020-06-18 13:49
Ja
Anonim
-2 # Anonim 2020-06-18 22:40
Znałaś a widzialas wypadek?
Kasia
-7 # Kasia 2020-06-18 10:12
Ej a skąd te dziewczyny to ktoś od Nas z Oleszyc?
Sewer
+3 # Sewer 2020-06-18 12:05
Cytuję Kasia:
Ej a skąd te dziewczyny to ktoś od Nas z Oleszyc?

A nr. konta i pin do bankomatu nie chcesz znać?.
Ewa
-7 # Ewa 2020-06-18 13:51
Od Was czyli od kogo?
DR
+1 # DR 2020-06-18 14:29
"Od Nas z Oleszyc" chyba wyraźnie napisane pytanie...
Ewa
+2 # Ewa 2020-06-18 17:31
Jestem zOleszyc ale noe od Was z Oleszyc.
Dario
-3 # Dario 2020-06-19 11:28
To skąd one?
Pomagamy
-7 # Pomagamy 2020-06-18 12:45
Wychodząc naprzeciw Poszkodowanym w wypadkach drogowych, bezpłatnie pomagamy w przygotowaniu dokumentów niezbędnych do uzyskania wysokiego odszkodowania i zadośćuczynieni a, przeprowadzamy bezpłatną analizę sprawy i wstępne wyliczenie wysokości należnego odszkodowania, pytania proszę kierować na maila:
Tmw
# Tmw 2020-06-18 14:42
K ...mac dajcie se spokoj z tym wypadkiem. Ciagle glupie pytania-a skad,a czyja wina,a skad jechala ,czy wy nie widzicie,ze to jest po prostu niepowazne? To jest tylko info o wypadku. Po co zaraz dorabiac to nasze lubaczowskie-a kto,a gdzie,a z kim,a kiedy itp.
Dichjdw
-4 # Dichjdw 2020-06-18 21:07
Jak można wydachowac na prostej, po spojrzeniu na telefon? Je.ana kaleko, przez ciebie dziewczyna leży w szpitalu...
trz
-4 # trz 2020-06-19 11:16
Byś się uczył fizyki, wiedziałbyś jak można wydachować na prostej drodze.
Iejdjdiscjd
+2 # Iejdjdiscjd 2020-06-19 17:58
Cytuję trz:
Byś się uczył fizyki, wiedziałbyś jak można wydachować na prostej drodze.

Ta sklej p.zde geniuszu fizyki i nie zrywaj sie więcej ze smyczy

UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO