Lubaczów, Młodów: Młodzi mężczyźni odpowiedzą za posiadanie marihuany i amfetaminy

Zdjęcie ilustracyjne fot. arch. KPP Lubaczów
Zdjęcie ilustracyjne fot. arch. KPP Lubaczów

Zdjęcie ilustracyjne fot. arch. KPP Lubaczów

Policjanci z lubaczowskiej komendy zatrzymali czterech mężczyzn, którzy podczas kontroli drogowej posiadali przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę. Trzej młodzi mężczyźni odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi im teraz kara pozbawienia wolności do 3 lat. Sprawą 16-latka zajmie się sąd rodzinny.

W miniony wtorek, około godz. 22:30, policjanci z Lubaczowa patrolując ulice miasta, zwrócili uwagę na audi, w którym znajdowały się cztery osoby. Młodzi mężczyźni w wieku od 16 do 19 lat, na widok policyjnego patrolu, zaczęli się nerwowo zachowywać. Bardzo szybko okazało się, co było przyczyną ich zachowania. W trakcie kontroli policjanci, w odzieży 16 i 18-latka znaleźli susz rośliny. Wstępne badania potwierdziły, że jest to marihuana. 18-latek usłyszał już zarzut dotyczący posiadania środków odurzających. Natomiast o dalszym losie 16-lartka zadecyduje sąd rodzinny.

Następnego dnia, po godz. 21, policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego, zwrócili uwagę na bmw stojące na parkingu, kompleksu leśnego w miejscowości Młodów. W samochodzie było pięciu mężczyzn, w wieku od 18 do 24-lat. Policjanci podejrzewali, że mogą oni posiadać substancje zabronione. Ich przypuszczenia okazały się trafne. Podczas kontroli, przy dwóch 24-latkach, policjanci znaleźli amfetaminę i marihuanę.

Mężczyźni zostali zatrzymani. Obaj usłyszeli już zarzuty.

Za posiadanie substancji zabronionych polskie prawo przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 3.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

BGU
-18 # BGU 2020-05-29 13:50
Wymysły polityków na temat narkotyków
Co jedną miarą mierzą koper i ścierwo.
Rzecznik milicji
-12 # Rzecznik milicji 2020-05-29 14:14
Zapewne w tych dwóch przypadkach był to zwykły donos. Bo nasza policja to umie dawać mandat osobom jedzącym na rowerach czy teraz za brak maseczki.
Ty
+21 # Ty 2020-05-29 15:00
W czym masz problem ? Takie prawo jest i masz obowiązek się do niego stosować. Jak jesteś tak bardzo anty to po prostu się stosuj
Stara piątka
-17 # Stara piątka 2020-05-29 15:02
Śmieszne, ze jak trafiają na BMW to musowo musi być to nadmienione. Zacznijcie tez modele, pojemności I rodzaje silników wpisywać :)
Kaczyński j
-8 # Kaczyński j 2020-05-29 15:45
I znowu rozjebali kartel narkotykowy... Brawa dla nich... Jeszcze jedno... Pasowało by żeby Ci strażnicy prawa mieli robione testy na obecność środków we krwi przynajmniej 2 razy w roku, wtedy mogli by się sami zamykać a potem pisać art...
ooooooooooo
-11 # ooooooooooo 2020-05-29 19:39
popieram a nie tylko się pedałują po krzakach
94468
-5 # 94468 2020-06-01 19:11
A ile tego było może na własny użytek

UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO

Zarejestruj konto lub zaloguj się

lub zaloguj się w standardowy sposób:

Ogłoszenia

Praca przez Internet
( / Praca)

Praca przez Internet
07-03-2020

Zatrudnię magazyniera-kierowcę
( / Praca)

noimage
07-02-2020

Szczeniaki
( / Dom i ogród)

noimage
07-01-2020

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.