Wypadek niedaleko Płazowa. 7 osób trafiło do szpitala, w tym 6 dzieci

fot. Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu
fot. Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu

fot. Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu

Dzisiaj przed godziną 7:00 niedaleko miejscowości Płazów doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego rannych zostało siedem osób, w tym sześcioro dzieci.

Jak informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie kpt. Wojciech Wus, kierujący busem marki Renault z nieustalonych przyczyn wjechał do rowu.

W pojeździe wraz z kierowcą było 8 osób; sześcioro dzieci w wieku od trzech do piętnastu lat i dwie osoby dorosłe. Wszyscy to obcokrajowcy. Po przyjedzie służb, do szpitala zabrane zostały wszystkie dzieci oraz kobieta. Niestety, siedmioletnie dziecko odniosło poważniejsze obrażenia.

Dokładne przyczyny wypadku badają policjanci z Lubaczowa.

Zdjęcia: WSPR w Przemyślu

84522324_240423146974157_8288808640966557696_n.jpg88261604_494894061194950_6152828044961644544_n.jpg88268511_247875336215767_4461447181945012224_n.jpg

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

J23
-6 # J23 2020-03-08 08:54
A czemu karetka pogotowia z foto ma nr rejestracyjne EL ... ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
RLU
+14 # RLU 2020-03-08 09:16
A to chyba najmniej ważne w tym całym zdarzeniu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
#Bezrobotny#Anonimow
+5 # #Bezrobotny#Anonimow 2020-03-08 15:08
Cytuję J23:
A czemu karetka pogotowia z foto ma nr rejestracyjne EL ... ?

Bo pewnie zakupiona tam, w poszczególnych powiatach są karetki i na Gdańskich nr, tym bardziej że teraz PRM jest łączące cały dany region, czy to Wojewódzka Stacja w Przemyślu czy Bieszczadzkie itd...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jarek
+1 # Jarek 2020-03-09 09:33
Bo to pogotowie z Elbląga :-))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Czyt
+1 # Czyt 2020-03-08 09:21
Kierowca zapewne UA plus ostry zakret. Kiedy policja się w koncu za nich weźmie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Lol
-6 # Lol 2020-03-08 09:48
Cytuję Czyt:
Kierowca zapewne UA plus ostry zakret. Kiedy policja się w koncu za nich weźmie?


Nie wiesz nie pitol
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
sio
+2 # sio 2020-03-08 10:11
nawiedzony? a może popi......?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Jarek
+5 # Jarek 2020-03-09 09:34
masz rację , prostować zakręty...!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
stary
+4 # stary 2020-03-08 11:33
znowu szczochy wzięły się za komentarze , a sio do książek, uczyć się
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
mr.
+2 # mr. 2020-03-08 17:30
A w Horyncu kwitnie hazard w lokalu sa maszyny do tzw.wygrywania pieniedzy o nikt sie tym nie intetesuje...na wet ze Strazy gran.ta. graja....chetni e podjebie...poli cja czy skarbowka odrazu???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Emek
-1 # Emek 2020-03-08 18:21
No i co z tego? Za sanacji madry glupiemu byl wrogiem,teraz wszystkie rowne
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
0lll