Potrącenie na przejściu dla pieszych w Lubaczowie

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

Wczoraj policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem pieszego. Potrącony mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala. Policja apeluje do kierowców o ostrożność, a do pieszych o korzystanie z elementów odblaskowych. Jesienna aura znacznie ogranicza widoczność, dlatego wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo.

Wczoraj po godz. 16, dyżurny lubaczowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w Lubaczowie na ul. Rynek, doszło do potrącenia pieszego. Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 24-latka kierująca fiatem potrąciła mężczyznę, który przechodził przez przejście dla pieszych. Do szpitala przewieziono 66-letniego pieszego. Kobieta była trzeźwa.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia sporządzili dokumentację, która pozwoli na dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Jesienna aura znacznie ogranicza widoczność i utrudnia warunki drogowe, dlatego policjanci apelują do kierowców o ostrożność i wzmożoną czujność oraz do pieszych o korzystanie z elementów odblaskowych. W tego rodzaju zdarzeniach, to piesi są niechronieni i najbardziej narażeni na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia, dlatego wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo.

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ogłoszenia

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.