Pijani kierowcy zmorą na drogach naszego powiatu. Policjanci podsumowali ubiegły miesiąc

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

W czerwcu, na drogach powiatu lubaczowskiego doszło do jednego wypadku drogowego, w którym jedna osoba została ranna. Policjanci wyeliminowali z jazdy 19 kierujących, którzy wsiedli za kierownicę pojazdów pomimo tego, że wcześniej pili alkohol i zanotowali 32 kolizje drogowe.

Policjanci podsumowali stan bezpieczeństwa na drogach powiatu lubaczowskiego w czerwcu. W ubiegłym miesiącu doszło do 1 wypadku drogowego, w którym jedna osoba została ranna.(czerwiec 2018 r. – jeden wypadek, jedna osoba zabita).

Policjanci zanotowali w ubiegłym miesiącu 32 kolizje drogowe ( czerwiec 2018 r. – 22 kolizje) i wyeliminowali z jazdy 13 kierowców, którzy wsiedli za kierownicę w stanie nietrzeźwości (czerwiec 2018 r. – 13 nietrzeźwych kierujących). Zatrzymali również 6 osób, u których badanie stanu trzeźwości wykazało poniżej 0,5 promila alkoholu w organizmie ( czerwiec 2018 r.- 2 kierowców po użyciu alkoholu).

Funkcjonariusze udaremnili również dalszą jazdę 32 rowerzystom, którzy zanim wsiedli na swoje jednoślady pili alkohol.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia (odwołane)

W kinie (MDK zamknięty)

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.