Trudne warunki na drogach. Doszło do trzech kolizji [ZDJĘCIA]

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

Złe warunki atmosferyczne panujące na drogach powiatu, to niebezpieczny czas dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Gęsta mgła i śliska nawierzchnia jezdni wymusza zmianę techniki prowadzenia pojazdu. Zapomnieli o tym kierujący, którzy od wczoraj doprowadzili do trzech kolizji. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Jesień niesie za sobą zmienne warunki atmosferyczne. Poranne przymrozki oraz gęsta mgła powodują duże utrudnienia na drogach. W takiej sytuacji pogodowej wszyscy kierowcy powinni pamiętać o zmianie techniki jazdy i zachowaniu szczególnej ostrożności poprzez dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Wczoraj wieczorem gminie Oleszyce w ciągu kilku godzin doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Około godziny 16:00 na drodze z Oleszyc do Nowej Grobli kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Nikt nie odniósł poważnych obrażęń.

DSC_0182.JPGDSC_0202.JPGDSC_0205.JPG

4 godziny później strażacy i policjanci pracowali na miejscu kolizji dwóch pojazdów w Oleszycach na skrzyżowaniu do Lubaczowa i Futor. Przyczyną zdarzenia była wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez jednego z kierowców.

DSC_0212.JPGDSC_0216.JPGDSC_0218.JPG

Dziś rano pomiędzy miejscowościami Doliny a Kowalówką doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierująca samochodem marki Peugeot na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zjechała do rowu. Kobieta na szczęście nie odniosła żadnych obrażeń i o własnych siłach opuściła pojazd. Była trzeźwa.

303-174568.jpg303-174569.jpgkolej.jpg


Policja apeluje!

W okresie jesienno-zimowym, gdy warunki pogodowe są trudne i szybko ulegają zmianie, zachowajmy szczególną ostrożność na drodze. Jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych jest niedostosowanie prędkości do panujących warunków atmosferycznych. Przy śliskiej nawierzchni radzimy jechać wolniej oraz zachować bezpieczną odległość od poprzedzającego pojazdu. Pamiętajmy o zdrowym rozsądku w czasie jazdy.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ogłoszenia

Volkswagen Passat
( / Motoryzacja)

Volkswagen Passat
07-28-2020

Ostatnio dodane

Nasz patronat

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.