"Akcja znicz" w powiecie. Sprawdź jak dojechać i zaparkować przy cmentarzach.

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

W środę 31 października rozpoczną się policyjne działania „Znicz 2018”, które potrwają do 4 listopada. W tym czasie, zwłaszcza w okolicach cmentarzy policjanci będą czuwać nad płynnością ruchu i bezpieczeństwem osób odwiedzających groby bliskich.

Okres Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny to czas, w którym licznie odwiedzamy groby naszych bliskich. To wiąże się niewątpliwie ze wzmożonym ruchem drogowym. Dlatego w dniach od 31 października do 4 listopada służbę na drogach pełnić będzie większa liczba policjantów. Celem zaplanowanych działań jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu, zarówno zmotoryzowanym, jak i pieszym oraz czuwanie nad płynnością ruchu w okolicach cmentarzy i na głównych ciągach komunikacyjnych.

W trakcie trwania akcji „ZNICZ 2018” w poniższych miejscowościach powiatu lubaczowskiego nastąpią zmiany w organizacji ruchu:

    Lubaczów ul. Kościuszki - przy cmentarzu po obu stronach drogi zostaną ustawione znaki B-36 „zakaz zatrzymywania”. Parking przy ul. Kościuszki, 1 miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych.
    Dachnów – przy cmentarzu po jednej stronie drogi zostanie ustawiony znak B-36 „zakaz zatrzymywania”. Parking przy cmentarzu.
    Niemstów – przy cmentarzu po jednej stronie drogi zostanie ustawiony znak B-36 „zakaz zatrzymywania”. Parking przy cmentarzu.
    Narol – przy cmentarzu po jednej stronie drogi zostanie ustawiony znak B-36 „zakaz zatrzymywania” (nie dotyczy chodnika). Wyznaczony parking wzdłuż ogrodzenia cmentarza.
    Płazów – przy cmentarzu po obu stronach drogi zostanie ustawiony znak B-36 „zakaz zatrzymywania”. Wyznaczony parking wzdłuż ogrodzenia cmentarza oraz na pobliskich polach.
    Horyniec - Zdrój – przy cmentarzu po jednej stronie drogi zostanie ustawiony znak B-36 „zakaz zatrzymywania”. Brak parkingów, możliwość zatrzymania pojazdów na poboczu i nieużytkach rolnych.
    Basznia Dolna – przy cmentarzu po jednej stronie drogi zostanie ustawiony znak B-36 „zakaz zatrzymywania”. Parking przy cmentarzu.
    Wielkie Oczy – przy cmentarzu po jednej stronie drogi zostanie ustawiony znak B-36 „zakaz zatrzymywania”. Brak parkingu.
    Łukawiec – przy cmentarzu po jednej stronie drogi zostanie ustawiony znak B-36 „zakaz zatrzymywania”. Możliwość parkowania przy cmentarzu.
    Kobylnica Wołoska - przy cmentarzu po jednej stronie drogi zostanie ustawiony znak B-36 „zakaz zatrzymywania”.

Jednocześnie przypominamy o obowiązującym w dniu 1.11.2018 r. od godz. 8 - 22 zakazie ruchu pojazdów i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton.

Lubaczowscy policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności, bezwzględne stosowanie się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy i do znaków drogowych, a w szczególności do znaku B-36 „zakaz zatrzymywania”. W celu zapewnienia bezpieczeństwa sobie i innym uczestnikom ruchu drogowego, szczególnie po zmroku apelujemy o noszenie na odzieży elementów odblaskowych.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ogłoszenia

Volkswagen Passat
( / Motoryzacja)

Volkswagen Passat
07-28-2020

Ostatnio dodane

Nasz patronat

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.