PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Strażnicy graniczni z Lubaczowa rozbili gang przemytników imigrantów. Zatrzymano 28 osób

fot. BIOSG

Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej z Lubaczowa rozbili zorganizowaną grupę przestępczą specjalizującą się w organizowaniu i ułatwianiu nielegalnej migracji cudzoziemcom zza wschodniej granicy. Do sprawy zatrzymano łącznie 28 osób, Polaków i Ukraińców.

Czytaj więcej...

Powiat lubaczowski: Stracili prawo jazdy za nadmierną prędkość

fot. KPP Lubaczów

Od początku roku policjanci z lubaczowskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 10 kierowcom. W 9 przypadkach powód był ten sam - nadmierna prędkość. W jednym przypadku powodem zatrzymania prawa jazdy było przewożenie pasażera powyżej liczby miejsc określonych w dowodzie rejestracyjnym. Wszyscy kierowcy stracili swoje prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Czytaj więcej...

Budomierz: Dzięki Ince udaremniono przemyt 600 paczek papierosów

fot. KAS

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej udaremnili przemyt 600 paczek nielegalnych papierosów. W wykryciu przemytu ukrytego w autokarze pomogła Inka.

Czytaj więcej...

Budomierz: Nielegalne środki ochrony roślin w bagażu Ukraińca

fot. KAS

Funkcjonariusze podkarpackiej Krajowej Administracji Skarbowej w Budomierzu przechwycili kolejne nielegalne środki ochrony roślin. 

Czytaj więcej...

Gmina Wielkie Oczy: Znalazł telefon i sobie go przywłaszczył. Odpowie przed sądem

=

Lubaczowscy policjanci odzyskali telefon komórkowy, który mieszkanka gminy Wielkie Oczy zgubiła kilka tygodni temu. 35-letni mężczyzna, który przywłaszczył znaleziony telefon, usłyszał już zarzut. Za swój czyn odpowie przed sądem.

Czytaj więcej...

Ukrainiec poszukiwany przez Interpol zatrzymany w Budomierzu

fot. BIOSG

Wczoraj w Budomierzu, strażniczy graniczni zatrzymali innego obywatela Ukrainy. Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez Interpol.

Czytaj więcej...

Trzech imigrantów i organizator przerzutu zatrzymani w okolicach Budomierza

fot. BiOSG

W miniony weekend funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału SG zatrzymali czterech mężczyzn, którzy nielegalnie przekroczyli zieloną granicę. Było to trzech Turków oraz Ukrainiec, który zorganizował przerzut.

Czytaj więcej...

Kolejny wypadek na autostradzie A4 niedaleko Jarosławia. 1 osoba trafiła do szpitala w Lubaczowie

fot. WSPR w Przemyślu

W niedzielę, kilka minut przed godz. 23, doszło do wypadku ukraińskiego autokaru na autostradzie A4. Niestety na miejscu śmierć poniosła jedna osoba, 5 jest rannych. Jeden z pasażerów trafił do szpitala w Lubaczowie.

Czytaj więcej...

Nielegalnie przekroczyli granicę. Turcy zatrzymani przez strażników granicznych z Lubaczowa

Funkcjonariusze SG z Lubaczowa zatrzymali troje obywateli Turcji, którzy nielegalnie przekroczyli granicę państwa. Po przeprowadzeniu czynności administracyjnych zostaną przekazani ukraińskim służbom granicznym.

Czytaj więcej...

47-latek omal nie utonął. Uratowały go młode dziewczyny z Lubaczowa

fot. KPP Lubaczów

Przykład wzorowej postawy i bezinteresownej pomocy dały dwie 17-latki z Lubaczowa. Widząc leżącego w wodzie mężczyznę, nie były obojętne, wyciągnęły go z rowu i zadzwoniły pod numer alarmowy. To dzięki reakcji dwóch młodych kobiet, służby ratunkowe mogły pomóc mężczyźnie. W piątek Komendant Powiatowy Policji w Lubaczowie mł. insp. Grzegorz Błaszczyk oraz Burmistrz Miasta Lubaczowa Krzysztof Szpyt podziękowali 17-latkom za ich godną do naśladowania postawę.

Czytaj więcej...

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Porady

W kinie

No result...

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.