PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Turek ścigany czerwoną notą Interpolu zatrzymany na przejściu granicznym w Budomierzu

fot. BiOSG

Funkcjonariusze Straży Granicznej z przejścia granicznego w Budomierzu zatrzymali obywatela Turcji ściganego czerwoną notą Interpolu i Europejskim Nakazem aresztowania. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Czytaj więcej...

Budomierz: Carskie monety w portfelu kierowcy [VIDEO]

fot. KAS Przemyśl

Podkarpacka Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) udaremniła przemyt 16 srebrnych monet z czasów carskich na polsko-ukraińskim przejściu granicznym Budomierz-Hruszew.

Czytaj więcej...

Wypadek w Futorach. Kierowca, który zbiegł z miejsca zdarzenia został zatrzymany [AKTUALIZACJA]

fot. archiwum ZLUBACZOWA.PL

W poniedziałek po godzinie 17:30 doszło do wypadku, w wyniku którego ranna została kobieta z gminy Oleszyce. Z miejsca zdarzenia uciekł kierowca BMW. Jednak został już zatrzymany przez policjantów. Podejrzanym o spowodowanie tego wypadku jest 29-latek z gminy Stary Dzików.

Czytaj więcej...

25 nowych funkcjonariuszy w szeregach BiOSG

fot. BiOSG

4 listopada na placu apelowym komendy Bieszczadzkiego Oddziału SG w Przemyślu 25-osobowa grupa nowych strażników granicznych uroczyście ślubowała „…służyć wiernie Narodowi Polskiemu”. Skromna uroczystość ślubowania przeprowadzona z zachowaniem reżimu sanitarnego, to przełomowy moment w życiu młodych adeptów wstępujących do Straży Granicznej na Podkarpaciu.

Czytaj więcej...

Policyjny pościg za motocyklistą z powiatu lubaczowskiego. 37-latek trafił do aresztu [VIDEO]

fot. KPP Jarosław

Policjanci z Lubaczowa i Jarosławia prowadzili pościg przez dwa powiaty za kierowcą motocykla, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Kierujący suzuki uciekając przed funkcjonariuszami, popełnił szereg wykroczeń, w tym przekroczył prędkość niemal o 100 km/h. Motocyklista został zatrzymany na terenie powiatu lubaczowskiego przez jarosławskich i lubaczowskich mundurowych. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej...

Zderzenie trzech aut w Lubaczowie. 19-letnia kobieta ranna

fot. KPP Lubaczów

Dzisiaj około godziny 13:00 na ulicy Mickiewicza w Lubaczowie doszło do zderzenia trzech pojazdów. W wyniku wypadku do szpitala trafiła jedna osoba. Droga przez kilka godzin była zablokowana.

Czytaj więcej...

Budomierz. Przerobił zbiornik paliwa do przemytu papierosów. Pomogła Luna

fot. KAS Przemyśl

Ponad pół tysiąca paczek papierosów usiłował przemycić w zbiorniku paliwa 39- letni obywatel Polski. Przemyt udaremnili mu funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) z pomocą labradorki Luny.

Czytaj więcej...

Budomierz: Podszywali się pod studentów, aby móc wjechać do Polski

fot. KAS Przemyśl

W związku z obecną sytuacją epidemiczną, aktualnie obywatele Ukrainy nie mogą przyjeżdżać do Polski. Wyjątkiem są osoby spełniające określone warunki. Z takiej możliwości - lecz niezgodnie z prawem – postanowili skorzystać młodzi „ kandydaci” do polskich szkół. Na granicy państwa w Budomierzu przedstawili fałszywe zaświadczenia o przyjęciu i nauce w Polsce. Zostali zawróceni na Ukrainę.

Czytaj więcej...

Zasnął w pociągu i na złość ukradł terminal wart 7 tys. złotych

fot. KPP Lubacżów

Lubaczowscy policjanci zatrzymali w Horyńcu-Zdroju 46-letniego pasażera, który z pociągu ukradł terminal mobilny. Mężczyzna chciał zrobić kierownikowi i maszyniście na złość za to, że obudzili go na stacji końcowej.

Czytaj więcej...

Wypadek BMW w Lipinie. 20-letni kierowca trafił do szpitala

Dzisiaj po godzinie 10:00 w miejscowości Lipina doszło do wypadku, w wyniku którego ranny został 20-letni kierowca BMW.

Czytaj więcej...

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Porady

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.