PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Wypadek w Baszni Dolnej. 18-latek uderzył w przepust [ZDJĘCIA]

Dzisiaj rano na ul. Wiejskiej w Baszni Dolnej, 18-letni kierowca Renault podczas wyprzedzania stracił panowanie nad autem i uderzył w przepust. Do szpitala trafiła 67-letnia pasażerka samochodu.

Czytaj więcej...

Wypadek na trasie Szczutków – Łukawiec. Śmigłowiec LPR zabrał 14-latka, kierowca był pijany [ZDJĘCIA]

fot. KPP Lubaczów

W czwartek godziną 16:00 na drodze z Szczutkowa do Łukawca doszło do wypadku samochodu osobowego. Poważnie ranny został 14-letni pasażer auta, którego przetransportowano śmigłowcem LPR do specjalistycznego szpitala. Kierowca był pijany, miał prawie 1,5 promila alkoholu.

Czytaj więcej...

Zderzenie "malucha" z Toyotą na trasie Dachnów - Cieszanów. Jedna osoba ranna

fot. KPP Lubaczów

Służby ratunkowe pracowały na miejscu wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej z Dachnowa do Cieszanowa. Zderzyły się tam dwa auta osobowe - Fiat 126p i Toyota.

Czytaj więcej...

Akcja "Trzeźwość" na drogach. 20-latek z gminy Wielkie Oczy miał ponad promil alkoholu w organizmie

fot: KPP Lubaczów

Policjanci ruchu drogowego lubaczowskiej komendy przeprowadzili wczoraj działania ”Trzeźwość”. Celem akcji było eliminowanie z ruchu tych kierowców, którzy mimo, że wcześniej pili alkohol, zdecydowali się prowadzić pojazd. Podczas akcji funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 278 kierujących. Jeden kierowca odpowie za przestępstwo, jakim jest jazda w stanie nietrzeźwości.

Czytaj więcej...

Lubaczów: 22-latek z gminy Oleszyce wjechał w budynek

fot. KPP Lubaczów

Lubaczowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj, na ul. Rynek w Lubaczowie. Audi, którym kierował 22-latek, wjechało w budynek i uszkodziło skrzynkę energetyczną. Kierowca był trzeźwy.

Czytaj więcej...

Gmina Lubaczów: 29-latek awanturował się w domu. Policjanci znaleźli u niego amfetaminę

fot. archiwum zlubaczowa.pl

Podczas interwencji dotyczącej zgłoszenia awantury domowej, policjanci zatrzymali nietrzeźwego 29-latka. W portfelu agresywnego mężczyzny, który niepokoił swoją żonę, funkcjonariusze znaleźli narkotyki. 29-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej...

Gmina Stary Dzików: 47-latek aresztowany za znęcanie się nad własną matką

Sąd Rejonowy w Lubaczowie, na wniosek prokuratury, zastosował areszt tymczasowy wobec 47-letniego mieszkańca gminy Stary Dzików. Mężczyzna usiłował dokonać rozboju na swojej matce, nad którą od dłuższego czasu się znęcał. Dodatkowo znieważył interweniujących policjantów. Teraz najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Czytaj więcej...

Nielegalni imigranci z Turcji zatrzymani w okolicach Budomierza

fot. BioSG

W okolicach Budomierza na Podkarpaciu Straż Graniczna zatrzymała dwóch obywateli Turcji, którzy pieszo przekroczyli granicę z Ukrainy. Mieli przy sobie fałszywe austriackie dowody osobiste. W dalszej podróży na Zachód Europy zamierzali podawać się za obywateli tego kraju.

Czytaj więcej...

16-latek z Lubaczowa "dla zabawy" zniszczył skrzynki światłowodowe

Skuteczna praca lubaczowskich kryminalnych sprawiła, że odpowiedzialności prawnej nie uniknie wandal, który zniszczył skrzynki światłowodowe. Nieletni sprawca wyłamał zamki w drzwiczkach skrzynek i powyrywał kable. Straty oszacowano na ponad 3 tys. złotych. Teraz o losie 16-letniego mieszkańca Lubaczowa zadecyduje sąd rodzinny.

Czytaj więcej...

Policja ostrzega. Oszuści nadal atakują

fot. archiwum zlubaczowa.pl

Oszuści nie przebierają w środkach, by w szybkim czasie wzbogacić się naszym kosztem. Pomimo wielu ostrzeżeń i informacji mających na celu uświadomienie i przybliżenie sposobu działania oszustów, przestępcy stosując nowe sposoby, zdobywają zaufanie swoich ofiar i kradną dorobek ich życia.

Czytaj więcej...

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.