Dzienne dane o koronawirusie. Kolejne zakażenia w powiecie lubaczowskim

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com

fot. pixabay.com

Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w ciągu ostatniej doby w Polsce potwierdzono 4432 nowe przypadki koronawirusa. Zmarły 42 osoby. W powiecie lubaczowskim odnotowano 8 nowych przypadków.

W ciągu ostatniej doby w Polsce koronawirusa potwierdzono u 4432 osób. 

Z powodu COVID19 zmarło 8 osób. Z kolei z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 34 osoby.

W województwie podkarpackim odnotowano 116 przypadków. Zmarły dwie osoby z chorobami współistniejącymi.

W powiecie lubaczowskim potwierdzono 8 nowych zakażeń.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

polak2010
-24 # polak2010 2021-01-04 14:04
Ludzie TVN szczepieni poza kolejką ci co na ulicach najgłośniej wykrzykują równość, praworządność.
Mają Daleko gdzieś te wartości hipokryci bezideowcy zwykła yelyta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
podsumowanie
+17 # podsumowanie 2021-01-04 15:31
Ustaw się w kolejce po szczepionkę przeciw wściekliźnie, katolicki talibie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+18 # polak2010* 2021-01-04 15:58
Cytuję polak2010:
Ludzie TVN szczepieni poza kolejką ci co na ulicach najgłośniej wykrzykują równość, praworządność.
Mają Daleko gdzieś te wartości hipokryci bezideowcy zwykła yelyta.

Cytuję polak2010:
Ludzie TVN szczepieni poza kolejką ci co na ulicach najgłośniej wykrzykują równość, praworządność.
Mają Daleko gdzieś te wartości hipokryci bezideowcy zwykła yelyta.

Jerzy Owsia:. "Przez trzy dni czytam i rozmawiamy z żoną jak nakręca się spirala złości, hejtu i pomówień z ust ludzi, którzy piętnując mają się za strażników sprawiedliwości . To wszystkich tych wyczulonych na szacher-macher proszę o pytanie o 200 mln zł na respiratory, które miały ratować zdrowie i życie ludzkie, a których nie ma, a osoby za to odpowiedzialne postanowiły zająć się czymś innym"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-25 # polak2010 2021-01-04 17:21
W tym tygodniu święto Liberalno-lewic owe pod nazwą ,,sześciu króli z Belzebubem na czele'' jak to powiedział przodownik Rysiu Petru.
Ciekawe co u nich w ten dzień się święci?
może swastykę ..czerwonego pioruna''
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
WiesUaw
-15 # WiesUaw 2021-01-04 18:15
Kiedy rozliczycie Rudego Kundla Merkel? To już 6 lat będzie od złożonej obietnicy Najjaśniejszej Panience... wróć... Rzeczypospolite j Polskiej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+14 # polak2010* 2021-01-04 19:15
Cytuję WiesUaw:
Kiedy rozliczycie Rudego Kundla Merkel? To już 6 lat będzie od złożonej obietnicy Najjaśniejszej Panience... wróć... Rzeczypospolitej Polskiej.


Do tej pory tylko 26 dawek szczepionki zostało zutylizowanych - przekazał w czasie konferencji Michał Dworczyk Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów
i co ciszaaaaa

19 celebrytów zaszczepiło się poza kolejką
o co wrzaaaawa

Jak sie okaże że za kilka tygodni tysiące szczepionek do utylizacji?
i co bedzie? ciiisza
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+17 # polak2010* 2021-01-04 18:16
Cytuję polak2010:
W tym tygodniu święto Liberalno-lewicowe pod nazwą ,,sześciu króli z Belzebubem na czele'' jak to powiedział przodownik Rysiu Petru.
Ciekawe co u nich w ten dzień się święci?
może swastykę ..czerwonego pioruna''


Mamy nastepny kwiatek; Pazura Cezary brat pisiorowego celebryty też wziął szczepionkę. Ciekawe, nie czy, tylko kiedy wziął idol zenek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+18 # polak2010* 2021-01-04 18:18
admin! szacun bronisz wartości prawych i sprawiedliwych, tylko dlaczego tego pisowskiego trolla tolerujesz?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
xxxl
+12 # xxxl 2021-01-04 19:27
to jest typowo pisuarowski portal, wiec czego oczekujesz?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+6 # AntyPiS 2021-01-04 20:14
Jak to kiedyś śmiano z Bartoszewskiego : ,,nie wierzcie dewiantom". I nie warto wierzyć ,,dewiantom pisowskim" ;) I mamy tutaj takiego ,,dewianta" co sobie robi dobrze takimi nienawistnymi komentarzami co są tylko wytworem pisowskiej propagandy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dmw
-9 # Dmw 2021-01-04 20:33
Bartoszewski, pseudonim profesor,co to ze wzgledu stanu zdrowia zostal zwolniony z Auschwitz? Rotmistrza Pileckiego jakos to nie dotknelo. To oczywiscie tenze "profesor" paplacy bzdury o Polsce,jako "brzydkiej pannie na wydaniu". Wielki autorytet jak i Benjamin Lewartow,ktory zginal tak jak zyl,ze trzeba bylo pewne rzeczy z jezdni zbierac. Jedna klika
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dmw
-10 # Dmw 2021-01-04 20:34
Bartoszewski, pseudonim profesor,co to ze wzgledu stanu zdrowia zostal zwolniony z Auschwitz? Rotmistrza Pileckiego jakos to nie dotknelo. To oczywiscie tenze "profesor" paplacy bzdury o Polsce,jako "brzydkiej pannie na wydaniu". Wielki autorytet jak i Benjamin Lewartow,ktory zginal tak jak zyl,ze trzeba bylo pewne rzeczy z jezdni zbierac. Jedna klika
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dmw
-8 # Dmw 2021-01-04 20:57
Co do tego drugiego,to
Żył jak drań i zginął jak drań, lubił dziwki i tak skończył. Ten szczerze nienawidzący Polaków "mędrzec" (są na YT jego pogardliwe wypowiedzi o nas), ma swój plac w siedzibie Parlamentu Europejskiego. Na parterze jest mosiężna tablica wyryta na cześć tego belzebuba w spodniach. Tam jest 55 tys urzędników i nikt nie reprezentuje interesu Polski. To obcy nam geszefciarze, których co do jednego należy wymienić dla dobra Polski
Jak bardzo nienawidził Polskę i Polaków Gieremek, najdobitniej wychodzi w wywiadzie udzielonym Hannie Krall (Geremek / Hanna Krall) => wolna-polska.pl/.../... należy przeczytać cały, a poniżej przeklejam fragment: H.K. Panie profesorze, wydaje mi się, że pan niezbyt lubi Polaków? B.G. Niezbyt lubię? Takie określenie jest nieścisłe. Ja ich nienawidzę! H.K. Ale przecież pana i pana matkę uratował właśnie Polak! B.G. To prawda. Stefan Geremek ukrywał nas oboje w Zawichoście a później nawet, kiedy już było pewne, że mój ojciec — Borys Lewartow, nauczyciel ze szkółki rabinackiej zginął w getcie warszawskim ożenił się z moją matką. Niemniej ja od dziecka musiałem ukrywać swoje pochodzenie i nie jeden raz bluźnić Przenajświętsze mu, niech będzie przez wieki sławione Imię Jego, że stworzył mnie Żydem. A zresztą czytała pani na pewno pamiętniki Emanuela Ringelbluma? H.K. Oczywiście, przecież pisałam książkę o getcie warszawskim i bohaterach żydowskiego ruchu oporu. B.G. No to co pewnego razu powiedzieli Żydzi, którzy wraz z Ringelblumem ukrywani byli w bunkrze przy ul. Wolskiej przez ogrodnika Marczaka i jego rodzinę? Pamięta pani, pani Haniu? H.K. Tak, pamiętani. Mówili: nienawidzimy Polaków, bo im jest teraz lepiej niż nam. B.G. No to więc teraz nie będzie się pani zastanawiać, że cały ruch społeczny, który teraz tworzymy i ożywiamy najróżniejszymi nurtami, ma na celu doprowadzić do takich zmian w strukturze państwowo-gospo darczej Polski, aby Żydom w Polsce było zawsze lepiej niż Polakom.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |