Kolejne zakażenia w powiecie lubaczowskim

fot. flickr.com
fot. flickr.com

fot. flickr.com

Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, w ciągu ostatniej doby w Polsce potwierdzono 14 838 nowych przypadków koronawirusa. Zmarło 620 osób. W powiecie lubaczowskim odnotowano 17 nowych przypadków zakażenia.

W ciągu ostatniej doby w Polsce koronawirusa potwierdzono u 14 838 osób. 

Z powodu COVID19 zmarło 109 osób. Z kolei z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 511 osób.

W województwie podkarpackim odnotowano 413 przypadków. Zmarło 29 osób, w tym 9 bez chorób współistniejących. 

W powiecie lubaczowskim potwierdzono 17 nowych zakażeń koronawirusem.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Papież
+2 # Papież 2020-12-03 12:44
Warto o tym przypominać:

Rząd: kupimy szczepionki za 5-10 mld zł. Ruszają przygotowania do WAŁU STULECIA


Rozmowy handlowe naszego rządu z firmą chcącą dostarczać szczepionki:
Firma chińska
- Za ile proponujecie dostawę szczepionek?
- 1 mld pln
...
Firma szwajcarska:
- Za ile proponujecie dostawę szczepionek?
- 3 mld pln.
- Czemu tak drogo? Przecież Chińczycy proponują 1/3 tej kwoty?
- Jesteśmy firmą ze Szwajcarii, mamy doświadczenie w produkcji i dystrybucji szczepionek, a nasze produkty cieszą się ogólnoświatową renomą. To kosztuje
...
Firma polska. Konsorcjum firm handlarza bronią i instruktora narciarstwa
- Za ile proponujecie dostawę szczepionek?
- 10 mld pln
- ILE???? Jak panowie to wyliczyli?
- TO bardzo prosto. 4,5 mld pln dla nas, 4,5 mld dla szanownej komisji i 1mld dla Chińczyka. Ktoś w końcu musi te szczepionki dostarczyć....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
BJ
-2 # BJ 2020-12-03 15:23
ach ten ból dupy gdy to nie moi kumple się nachapią
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lewak
0 # lewak 2020-12-03 17:31
Czy Papieża, czy Twoi kumple, jeżeli rzeczywiście się nachapią, to kosztem nas wszystkich, może stąd ten ból?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Papież
0 # Papież 2020-12-03 20:55
Cytuję BJ:
ach ten ból dupy gdy to nie moi kumple się nachapią

Cieszę się, że ty lub twoi się nachapią. Nigdy nie pracowałem w żadnej instytucji państwowej, nigdy nie brałem udziału w żadnej transakcji przetargowej lub nieprzetargowej , ani innej, finansowanej z budżetu państwa. Dla mnie PO/PSL i ZP z PiS na czele to taka sama banda złodziei, tylko jedni schowani za koniczyną, inni za mordą kaczora.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mieszkaniec
-1 # Mieszkaniec 2020-12-03 15:16
Dorzuciłbym jeszcze z 200 zł na Twoją wizytę u psychiatry!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Papież
-2 # Papież 2020-12-03 15:17
Dla mnie przynajmniej jest jeszcze nadzieja, dla ciebie już dawno umarła. I niestety, nie zmartwychwstała .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mieszkaniec
0 # Mieszkaniec 2020-12-03 15:25
To nie trać czasu i umawiaj wizytę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Papież
+2 # Papież 2020-12-04 12:24
Tylko dlatego, że jakiś rozchwiany emocjonalnie mieszkaniec tak napisał? Bez sensu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
KK
+3 # KK 2020-12-03 15:25
Nie macie trzego się trzepić. Wam w ogóle jest potrzebny psychiatryk. Co jeszcze jeden na drugiego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Antywozny
-1 # Antywozny 2020-12-03 15:57
Może lepiej się niczego nie "trzepiac" " jeden na drugiego"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Monika Zgroza
+7 # Monika Zgroza 2020-12-03 16:41
Psychiatryk dla tych. Już czekają z otwartymi rękami. Będą mieli co leczyć. Napiszą im schizofrenia paranoidalna hahaha. ;-) :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-2 # polak2010 2020-12-03 20:47
Lewactwu jeszcze by dopłacili z 200 do każdej szczepionki i też im by było źle.
A dlaczego?
Bo to nie ich opcja rządzi.
Ich opcja jakby rządziła i kazała by zapłacić 200zł za każdą szczepionkę to byli by szczęśliwi bo ich Kim Dzong zabrał.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Papież
0 # Papież 2020-12-03 20:57
Takim faszystom i sekciarzom jak ty, poleca się lekcję ekonomii, zamiast religii.

DARMOWE

Nic mnie tak nie drażni jak określenie "darmowe" używane przez polityków.

Już wspaniała kobieta, premier Wielkiej Brytanii M. Thatcher krzyczała: "The government has no money of its own. It's all your money. "
czyli (tłumaczę dla asów z PiSu, bo wiadomo....)
"Rząd nie ma własnych pieniędzy. To są wasze [domyślnie: obywateli] pieniądze."

Pracę u podstaw należy prowadzić z podkreśleniem tego stwierdzenia.

Darmowe leki dla seniorów, darmowe leki dla kobiet w ciąży, darmowe podręczniki a teraz darmowe szczepionki... itd. Lewica proponuje z kolei darmowe podpaski i kondomy.

Im więcej "darmowych" programów tym większe obciążenia fiskalne, czyli więcej obywatele będą musieli oddać w podatkach.

A co do szczepionek na COVID
Skoro są dobrowolne to po co są darmowe?
Ano właśnie dlatego, żeby jakiś instruktor narciarstwa zarobił.

Urzędnik zarabia 15 tys zł/mc - przychodzi przedstawiciel firmy farmaceutycznej i oferuje deal:
kupisz szczepionki za 10 mld zł a ja ci z prowizji odpalę np. 0,5 mln zł.
Tyle hajsu - urzędas nie pogardzi!

To 10 mld zł trzeba będzie zabrać w podatkach od tych co pracują, a przecież jak szczepionki są dobrowolne to pracujący wybraliby sobie szczepionkę jednej z czterech wiodących firm i zapłacili z własnej kieszeni. Sprawdziłem ceny w USA nie przekraczają 50$ za dwie dawki czyli dużo poniżej 307-614 zł.

Załączam obrazek, choć myślę, że pisowskie przygłupy jednak nie pojmą tak prostej lekcji.

Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Monika Zgroza
+8 # Monika Zgroza 2020-12-04 07:18
A ja powtarzam dystans denzyfekcja i maseczki. I tak dalej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |