Kolejnych 5 mieszkańców powiatu lubaczowskiego zakażonych koronawirusem

fot. pexels.com
fot. pexels.com

fot. pexels.com

Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, w ciągu ostatniej doby w Polsce potwierdzono 24 785 nowych przypadków koronawirusa. Zmarło 236 osób. Wśród zakażonych jest 5 osób z powiatu lubaczowskiego. 

W ciągu ostatniej doby w Polsce koronawirusa potwierdzono u 24 785 osób.  Z powodu COVID19 zmarło 59 osób. Z kolei z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 177 osób. 

Jak podaje Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie w województwie podkarpackim potwierdzono 1822 nowych przypadków, z czego 5 dotyczy mieszkańców powiatu lubaczowskiego.  Wyzdrowiały natomiast 24 osoby.

Nowe 1 822 potwierdzone przypadki wg powiatów:
- 7 – bieszczadzki
- 80 – brzozowski
- 72 – dębicki
- 102 – jarosławski
- 100 – jasielski
- 22 – kolbuszowski
- 45 – miasto Krosno
- 82 – krośnieński
- 20 – leski
- 42 – leżajski
- 5 – lubaczowski
- 61 – łańcucki
- 47 – mielecki
- 30 – niżański
- 49 – miasto Przemyśl
- 48 – przemyski
- 82 – przeworski
- 64 – ropczycko-sędziszowski
- 318 – miasto Rzeszów
- 354 – rzeszowski
- 31 – sanocki
- 50 – stalowowolski
- 68 – strzyżowski
- 26 – miasto Tarnobrzeg
- 17 – tarnobrzeski
 
W dniach 24, 25, 29, 30 października oraz 1 – 6 listopada br. zmarło 19 mieszkańców województwa podkarpackiego:
- 8 kobiet – z powiatu dębickiego (81), jarosławskiego (74), leżajskiego (75, 68), przemyskiego (70), rzeszowskiego (85), tarnobrzeskiego (56) i z miasta Rzeszów (94),
- 11 mężczyzn – z powiatu dębickiego (51), jarosławskiego (94, 76), krośnieńskiego (79), przemyskiego (69), stalowowolskiego (73), strzyżowskiego (84), z miasta Przemyśl (82, 84) i z miasta Rzeszów (65, 87).

Do tej pory koronawirusa w powiecie lubaczowskim potwierdzono u 549 osób, z czego 15 zmarło i 259 wyzdrowiało.

Koronawirus - sytuacja w powiecie lubaczowskim (stan na 08.11)

Potwierdzone zakażenia: Liczba zgonów: Liczba ozdrowieńców:
549+5 15 +0 259 +24

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

pinokio łże
+17 # pinokio łże 2020-11-08 10:53
dlaczego nie napiszecie w jakim wieku itd, jak znacie takie dokladne statystyki 5 osob!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
nemezis
+16 # nemezis 2020-11-08 11:02
"Dlaczego teatry, kina, muzea i galerie nie mogą pozostać otwarte na takich samych zasadach jak kościoły?", "Czy kościoły to szczególnie wolne miejsca od epidemii?", "Nie wiedziałam, że w muzeach i galeriach sztuki są tłumy ludzi większe niż w kościołach"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ktoś
-17 # ktoś 2020-11-08 19:49
Trzeba być totalnym imbecylem, albo panienką spod znaku pioruna, żeby na równi stawiać teatry, galerie, muzea z kościołem!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lewak
+9 # lewak 2020-11-08 20:19
Wirus stawia na równi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Papież
+5 # Papież 2020-11-09 11:08
Cytuję ktoś:
Trzeba być totalnym imbecylem, albo panienką spod znaku pioruna, żeby na równi stawiać teatry, galerie, muzea z kościołem!

O boże! Kocham cię!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
nemezis
+9 # nemezis 2020-11-09 12:02
Cytuję ktoś:
Trzeba być totalnym imbecylem, albo panienką spod znaku pioruna, żeby na równi stawiać teatry, galerie, muzea z kościołem!

Dla wirusa to nie ma znaczenia , a imbecylem to ty jesteś skoro tego nie rozumiesz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
+6 # Ciekawy 2020-11-09 16:49
Cytuję ktoś:
Trzeba być totalnym imbecylem, albo panienką spod znaku pioruna, żeby na równi stawiać teatry, galerie, muzea z kościołem!

W zasadzie to ja się też zastanawiam, dlaczego kino zamknięte a kościół nie? Możesz wytłumaczyć, a nie nazywać imbecylem lub czym innym?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ja
+11 # Ja 2020-11-08 11:37
Bo jak zamkną kościoły to Rydzyk ich wykonie i do nieba nie trafią a o swoją dusze boją się bardziej niż o zdrowie innych
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-20 # polak2010 2020-11-08 15:46
W kościołach jest wprowadzona Dyspensa przez Biskupa.
To informacja dla Saracenów
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
vvv
+13 # vvv 2020-11-08 15:52
Cytuję polak2010:
W kościołach jest wprowadzona Dyspensa przez Biskupa.
To informacja dla Saracenów


Ilu jest saracenow kościele katolickim? Moze większość!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
+10 # Ciekawy 2020-11-08 16:28
Cytuję polak2010:
W kościołach jest wprowadzona Dyspensa przez Biskupa.
To informacja dla Saracenów

A kto to są te Saraceny?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Polak2010@
+11 # Polak2010@ 2020-11-08 16:40
Cytuję polak2010:
W kościołach jest wprowadzona Dyspensa przez Biskupa.
To informacja dla Saracenów

To dla ciebie, najprawdopodobn iej jesteś jednym z nich!!!
Przypomnę jeżeli nie wiesz że w nasza wiara mówi,
Miłuj bliźniego swego jak siebie samego!!!!
Prawdziwy katolik powinien to wiedzieć!!!!!
No ale ty ?????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+9 # AntyPiS 2020-11-08 18:51
Tak jest dyspensa Panie Faryzeuszu polak2010.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |