Nowe ognisko koronawirusa w powiecie lubaczowskim


Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie podała najnowsze dane dotyczące ognisk koronawirusa w województwie podkarpackim. Według danych sanepidu ognisko pojawiło się w Domu Pomocy Społecznej w Wielkich Oczach.

Według informacji WSSE w Rzeszowie na chwilę obecną na  terenie województwa podkarpackiego występuje 10 ognisk koronawirusa, w siedmiu powiatach. Niestety, jak wynika z przekazanych informacji Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej jedno ognisko jest w Domu Pomocy Społecznej w Wielkich Oczach, gdzie w wyniku przeprowadzanych badań łącznie w ognisku potwierdzono 16 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2 w tym u 9 osób z personelu medycznego oraz u 7 podopiecznych.

Przypomnijmy, że dzisiaj w powiecie lubaczowskim potwierdzono 49 nowych przypadków koronawirusa. Zmarły trzy osoby: 52-letnia kobieta i dwóch mężczyzn w wieku 73 i 78 lat. 78-latek nie miał chorób współistniejących.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Porady

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.