PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


25 nowych przypadków w powiecie. Zmarły dwie osoby

Zdjęcie ilustracyjne fot. pixabay.com

Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, w ciągu ostatniej doby w Polsce potwierdzono 13 239 nowych przypadków koronawirusa. Zmarło 531 osób. W powiecie lubaczowskim odnotowano 25 nowych przypadków zakażenia. Zmarły dwie osoby, w tym jedna bez chorób współistniejących. 

Czytaj więcej...

Kolejne zakażenia w powiecie lubaczowskim

fot. flickr.com

Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, w ciągu ostatniej doby w Polsce potwierdzono 14 838 nowych przypadków koronawirusa. Zmarło 620 osób. W powiecie lubaczowskim odnotowano 17 nowych przypadków zakażenia.

Czytaj więcej...

Szczepienia darmowe i dobrowolne. Rząd zamówił 45 mln dawek szczepionki

fot. Adam Guz/KPRM

Mamy złożone zamówienia na 45 mln dawek szczepionki na Covid-19; szczepionki będą darmowe, dobrowolne i dwudawkowe; są widoki na to, by szczepienia rozpoczęły się od lutego - poinformował w środę premier Mateusz Morawiecki.

Czytaj więcej...

33 potwierdzone przypadki koronawirusa w powiecie

Zdjęcie ilustracyjne fot. pixabay.com

Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, w ciągu ostatniej doby w Polsce potwierdzono 13 855 nowych przypadków koronawirusa. Zmarło 609 osób. W powiecie lubaczowskim odnotowano 33 nowe przypadki zakażenia.

Czytaj więcej...

5 przypadków koronawirusa w powiecie lubaczowskim

Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, w ciągu ostatniej doby w Polsce potwierdzono 9 105 nowych przypadków koronawirusa. Zmarło 449 osób. W powiecie lubaczowskim odnotowano 5 nowych przypadków zakażenia. 

Czytaj więcej...

Rząd nałożył obowiązek zakrywania ust i nosa w pracy, jeśli w pomieszczeniu jest więcej niż 1 osoba

Zdjęcie ilustracyjne fot. pexels.com

Do 27 grudnia br. obowiązuje zakrywanie ust i nosa w zakładach pracy, jeżeli w pomieszczeniu przebywa więcej niż jedna osoba - wynika z obowiązującego od soboty rozporządzenia Rady Ministrów. Pracodawca nadal jest zobowiązany zapewnić rękawiczki jednorazowe lub środki do dezynfekcji rąk.

Czytaj więcej...

Nie będzie w tym roku tradycyjnej kolędy?

fot. dobrypasterz.waw.pl

Tegoroczne wizyty duszpasterskie zostały odwołane, przesunięte na późniejszy czas lub odbędą się w zmienionej formie, w zależności od sytuacji epidemiologicznej i decyzji biskupa – poinformował rzecznik episkopatu ksiądz Leszek Gęsiak. Zachęcił również, by w sprawie kolęd śledzić komunikaty swojej parafii w tej sprawie.

Czytaj więcej...

Prawie 6 tysięcy zakażeń w kraju. 3 przypadki w powiecie lubaczowskim

Zdjęcie ilustracyjne fot. pixabay.com

Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, w ciągu ostatniej doby w Polsce potwierdzono 5 733 nowe przypadki koronawirusa. Zmarło 121 osób. W powiecie lubaczowskim odnotowano 3 nowe przypadki zakażenia. 

Czytaj więcej...

Kolejna ofiara koronawirusa w powiecie lubaczowskim. 21 nowych potwierdzonych zakażeń

Zdjęcie ilustracyjne fot. flickr.com

Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, w ciągu ostatniej doby w Polsce potwierdzono 11 483 nowych przypadków koronawirusa. Zmarły 283 osoby. W powiecie lubaczowskim odnotowano 21 nowych przypadków zakażenia. Zmarła jedna osoba.

Czytaj więcej...

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Porady

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.