PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Informacja dot. szczepień w lubaczowskim szpitalu

W Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie dnia 18.07.2021 (niedziela) zorganizowane zostanie szczepienie dla osób powyżej 16 roku życia.

Czytaj więcej...

Szczepienia przeciw COVID-19 będą płatne?

Rozmawiamy na temat możliwości odpłatności za szczepienie przeciwko COVID-19, czyli wprowadzenia go w normalny system refundacyjny - poinformował szef MZ Adam Niedzielski. Jak dodał, refundacja usługi zakładana jest m.in. w przypadku seniorów. System mógłby ruszyć po 1 października.

Czytaj więcej...

Od dziś kolejne luzowanie obostrzeń [LISTA]

Od 26 czerwca poluzowane zostały kolejne obostrzenia wprowadzone ze względu na pandemię koronawirusa. Sprawdź, co się zmieni.

Czytaj więcej...

Osoby niezaszczepione mogą spodziewać się telefonu

Zdjęcie ilustracyjne

Od dziś zaczynamy akcję dzwonienia do tych osób, które się jeszcze nie zaszczepiły; w najbliższym czasie zostanie wykonanych blisko milion połączeń - powiedział w piątek minister zdrowia Adam Niedzielski.

Czytaj więcej...

Luzowanie obostrzeń. Premier przedstawił plan na wakacje

fot. Krystian Maj/KPRM

Od 13 czerwca będzie więcej miejsc dla wiernych w kościołach, kolejne poluzowania będą wprowadzone od 26 czerwca - zapowiedział w czwartek premier Mateusz Morawiecki. Poluzowanie limitów ma też dotyczyć m.in. imprez masowych i usług hotelarskich.

Czytaj więcej...

Ruszyła rejestracja na szczepienie przeciw Covid-19 dla młodzieży 12+

Od dziś na szczepienia przeciw Covid-19 można zapisywać dzieci w wieku 12-15 lat. Szczepienia będą odbywać się najbliższych tygodniach w punktach szczepień, a od września także w szkołach.

Czytaj więcej...

Luzowanie obostrzeń. Od 6 czerwca więcej osób na weselach

„Od 6 czerwca w spotkaniach i zgromadzeniach będzie mogło uczestniczyć maksymalnie 150 osób. Przywracamy również możliwość organizowania targów, kongresów i konferencji w ścisłym reżimie sanitarnym" - zapowiedział minister zdrowia Adam Niedzielski. Dalsze luzowanie obostrzeń nastąpi w dwóch etapach: od 6 do 25 czerwca i od 26 czerwca do 31 sierpnia.

Czytaj więcej...

Będzie loteria Narodowego Programu Szczepień

Minister przedstawił działania, które w najbliższym czasie zostaną podjęte, by zachęcić do szczepień przeciw COVID-19. fot. KPRM

Co dwutysięczna osoba przystępująca do loterii wygrywa 500 zł, co tydzień do wygrania po 50 tys. zł, co miesiąc dwie wygrane po 100 tys. zł, a w finale dwie nagrody po milion zł - zakłada loteria Narodowego Programu Szczepień, która rusza 1 lipca. Do wygrania będą też samochody hybrydowe.

Czytaj więcej...

Policja przestrzega!

fot. KWP Rzeszów

Policjanci przypominają, że w dalszym ciągu musimy zakładać maseczki wchodząc do pomieszczeń i środków komunikacji zbiorowej.  Mundurowi niezmiennie też kontrolują czy obowiązujące przepisy są przestrzegane, a działalność podmiotów gospodarczych odbywa się zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego.

Czytaj więcej...

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.