Lubaczów poszukuje inwestorów

Jakie wymagania mają potencjalni przedsiębiorcy, którzy chcą zainwestować w Lubaczowie? Na to pytanie będzie musiał odpowiedzieć wykonawca, który wygra przetarg pt. „Badania oczekiwań inwestorów zewnętrznych i potencjału miasta Lubaczowa i Gminy Lubaczów”. To kolejny krok w realizacji przedsięwzięcia jakim jest pobudzenie rynku inwestycji na naszych terenach.

W Lubaczowie na ul. Technicznej przygotowane są tereny dla inwestorów. Teraz urzędnicy z Lubaczowa chcą się dowiedzieć jakie oczekiwania mają inwestorzy wobec Lubaczowa i okolic.
W połowie listopada został ogłoszony przetarg pt. „Badania oczekiwań inwestorów zewnętrznych i potencjału miasta Lubaczowa i Gminy Lubaczów”.

Wykonawca, będzie musiał między innymi opracować ankiety do badań, w której zawarte będą pytania dotyczące oczekiwań inwestorów do co lokalizacji i kryteria jakimi kierują się przedsiębiorcy przy wyborze lokalizacji. Kolejnym ważnym zadaniem będzie przeprowadzenie analizy dostępnych, oczekiwanych i możliwość do wprowadzenia zachęt dla inwestorów. Wykonawca zobowiązany będzie również do opracowania analizy na podstawie badań ankietowych. Taka analiza powinna zawierać wnioski z ankiet, informacje na temat klimatu inwestycyjnego miasta i gminy Lubaczów, atuty gmin oraz zachęty dla potencjalnych inwestorów.

Co ciekawe do przetargu mogą się zgłaszać firmy, które mają co najmniej 3 letnie doświadczenie w obsłudze inwestorów krajowych i zagranicznych, a także przynajmniej 5 obsłużonych projektów inwestycyjnych.
Jakie wymagania mają inwestorzy wobec Lubaczowa? Tego dowiemy się dopiero w marcu 2015 roku.

http://www.pl-by-ua.org.pl/1845667539,jpg,i,27,1063.jpg

{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: