Obok dworca PKS w Lubaczowie powstają oszklone wiaty przystankowe!

W ostatnim czasie głośno było o wiatach przystankowych, które zostały postawione pod koniec września. Mieszkańcy byli oburzeni, że zamiast prawdziwych przystanków powstały „baldachimy”. Na szczęście osoby odpowiedzialne zajęły się tą sprawą i od dziś na autobus możemy oczekiwać pod oszklonym przystankiem!

Lubaczów od kilku miesięcy jest bez dworca. Mieszkańcy na autobus musieli czekać pod gołym niebem. Dopiero pod koniec września postawiono dwie wiaty przystankowe. Niestety te wiaty nie były oszklone, co wzburzyło wielu mieszkańców powiatu.

śmiechu warte są te przystanki ... jak będzie wiało i padało to i tak przed niczym nie uchroni to podróżnych, a po za tym ile osób się tam zmieści ? 10? – pisał "obserwator" pod artykułem, w którym informowaliśmy o nowych „przystankach”.

Na szczęście po miesiącu stało się coś niesamowitego! Data warta zapamiętania – 5 listopada 2014 roku postawiono oszklony przystanek! Za kilka dni najprawdopodobniej pojawi się druga, oszklona wiata przystankowa!

Niestety, pod szklanym sufitem przystanku wiele osób się nie zmieści. Możemy się spodziewać, że podczas opadów deszczu czy śniegu uczniowie szkół, których po godzinie 13 jest mnóstwo będą walczyć o możliwość wejścia pod wiatę! Ci, którzy przegrają walkę, będą musieli zadowolić się oczekiwaniem na autobus jedynie pod gołym niebem. Uczniowie, pamiętajcie – KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY!

Coraz bardziej niepokoi fakt, że prace na dworcu nie ruszyły! Dworzec został sprzedany firmie, która ma zburzyć budynek i całą infrastrukturę oraz postawić w tym miejscu Intermarche.  Niedaleko supermarketu ma powstać także nowy dworzec PKS wraz dwoma stanowiskami postojowymi dla autobusów oraz dwoma wyjazdowymi. PKS Jarosław dostał zobowiązanie od firmy z Poznania, że market zostanie oddany do użytku na początku 2016 roku.

DSC_0212.JPGDSC_0213.JPGDSC_0215.JPG

{flike}


AdmirorGallery 5.0.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
Secured & Audited by: Security Audit Systems

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: