PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Które gminy zdobywały unijne pieniądze? [RANKING]

fot. pixabay.com

Jak co roku pismo Samorządu Terytorialnego 'Wspólnota' opublikowało ranking wykorzystania środków zagranicznych przez poszczególne JST. Zobacz jak w rankingu wypadły samorządy z terenu powiatu lubaczowskiego.

Czytaj więcej...

2,6 mln. zł. na odnawialne źródła energii w gminie Lubaczów

fot: lubaczow.com.pl

W dniu 22 marca w Urzędzie Gminy Lubaczów została podpisana umowa z firmą ML System S.A. na montaż paneli fotowoltaicznych.

Czytaj więcej...

Wiadomo, które drogi czeka przebudowa

fot. pixabay.com

W 2016 roku w ramach Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej zostaną wyremontowane drogi w gminie Horyniec Zdrój oraz w Lubaczowie.

Czytaj więcej...

Mieszkańcy Załuża nie chcą elektrowni wiatrowej

28 czerwca w Załużu zostały przeprowadzone konsultacje społeczne w sprawie budowy w tamtejszej miejscowości elektrowni wiatrowej. Opinię wyraziło 242 mieszkańców, z czego 150 osób odpowiedziało „przeciw”.

Czytaj więcej...

Do 2018 roku powstaną obwodnice Lubaczowa, Oleszyc i Cieszanowa

fot. wikipedia.org

W sierpniu tego roku zostaną ogłoszone przetargi na budowę obwodnic Lubaczowa, Oleszyc i Cieszanowa. Jeżeli uda się zrealizować plany to nowe obwodnice będą gotowe już w 2018 roku.

Czytaj więcej...

W Horyńcu budują park za 10 milionów złotych! Zobacz zdjęcia!

fot. horyniec.info

Od ponad roku trwają prace przy przebudowie parku w Horyńcu-Zdroju. To jedna z najważniejszych i najdroższych inwestycji w tej miejscowości.

Czytaj więcej...

Marszałek województwa zapowiada budowę obwodnic Lubaczowa, Oleszyc i Cieszanowa

fot. wikipedia.org

Podczas czwartkowej konferencji marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl przedstawił plany inwestycyjne na 2015 rok. Jak wynika z zapowiedzi marszałka jeszcze w tym roku zostaną ogłoszone przetargi związane z budową obwodnic Oleszyc, Cieszanowa oraz Lubaczowa.

Czytaj więcej...

Rozpoczęła się budowa sieci super szybkiego internetu!

fot. zlubaczowa.pl

Od września ubiegłego roku robotnicy w powiecie lubaczowskim budują nowoczesną sieć szerokopasmową. Na razie przygotowywane jest okablowanie super szybkiego internetu. Po zakończeniu prac ziemnych, obowiązki mają przejąć informatycy, którzy przygotują sieć do użytku.

Czytaj więcej...

Które drogi zostaną wyremontowane w 2015 roku?

Wojewoda podkarpacki ogłosił ostateczną listę rankingową zadań powiatowych i gminnych proponowanych przez samorządy do realizacji w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych. Okazuje się, że w przyszłym roku dzięki pieniądzom z Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego zostanie wyremontowanych kilka dróg gminnych oraz jedna powiatowa.

Czytaj więcej...

Lubaczów poszukuje inwestorów

Jakie wymagania mają potencjalni przedsiębiorcy, którzy chcą zainwestować w Lubaczowie? Na to pytanie będzie musiał odpowiedzieć wykonawca, który wygra przetarg pt. „Badania oczekiwań inwestorów zewnętrznych i potencjału miasta Lubaczowa i Gminy Lubaczów”. To kolejny krok w realizacji przedsięwzięcia jakim jest pobudzenie rynku inwestycji na naszych terenach.

Czytaj więcej...

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.