Firma MASTER odbierze śmieci od przedsiębiorców z Gminy Lubaczów

Czy wiesz, że od stycznia 2022 właściciele firm z Gminy Lubaczów sami mogą zdecydować z kim chcą współpracować w zakresie odbioru odpadów komunalnych?

 Na przeciw potrzebom naszych przedsiębiorców wychodzi po raz kolejny firma F.H.U.P. MASTER Stanisław Cygan z Krowicy Samej rozpoczynając już teraz podpisywanie umów na odbiór zmieszanych i selektywnie zgromadzonych odpadów komunalnych.

Swoje usługi firma zapewni od stycznia i zachęca do współpracy oferując atrakcyjne ceny.

Firma MASTER oferuje:
- odbiór odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych,
- transport odpadów, w tym budowlanych i wielkogabarytowych
- wynajem kontenerów
- sprzedaż pojemników na odpady.

Przedsiębiorcy zainteresowani współpracą z nową firmą mogą zgłaszać się osobiście w biurze przy ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 7 w Lubaczowie od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00, kontaktować się telefonicznie pod numerem 667 018 227 lub mailowo na adres: komunalna@masterlubaczow.pl.

Przypomnijmy, że firma F.H.U.P. MASTER jest obecna na rynku branży komunalnej już od marca 2021 roku i odbiera odpady komunalne również od przedsiębiorców z Miasta Lubaczów.

Artykuł sponsorowany

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Władysław
# Władysław 2022-01-15 18:42
Kolejki w godz szczytu na poczcie w Lubaczowie to
potencjalna możliwość zakażania się klientów, covid19
czy sezonową grypą.Rozwiązan ie tej sprawy daję pod
rozwagę dyrekcji Poczty

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.