Policjanci wraz ze strażakami odwiedzili obóz harcerski

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

W ramach akcji „Bezpieczne Wakacje” oraz „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” lubaczowscy policjanci podejmują szereg działań zmierzających do zapewnienia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży podczas trwających wakacji. Wczoraj funkcjonariusze wspólnie ze strażakami, odwiedzili harcerzy wypoczywających na obozie w Pizunach.

Wczoraj lubaczowscy policjanci, sierż. szt. Anna Hanus-Witko, asp. Andrzej Rozner i asp. Dariusz Szawara wraz ze strażakami z Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie, odwiedzili obóz harcerski w Pizunach. Wypoczywają tam dzieci i młodzież w wieku od 11 do 18 lat. Funkcjonariusze sprawdzali ogóle warunki bezpieczeństwa, a także rozmawiali z obozowiczami o zagrożeniach, na jakie mogą być narażeni podczas letniego wypoczynku.

Spotkanie było okazją do przypomnienia m.in. zasad bezpiecznego wypoczynku nad wodą, poruszania się po drodze, a także zagrożeń czyhających na młodych ludzi w Internecie. Nie lada atrakcją była dla wszystkich symulacja ewakuacji na wypadek pożaru w obozowisku.

Takie spotkania, to również dobra okazja do rozmów o odpowiedzialności prawnej nieletnich, a także o szkodliwości spożywania alkoholu i zażywania środków odurzających. Aby uzmysłowić negatywne działania używek na organizm, dzieci mogły założyć alkogoogle.

Zdjęcia: KPP Lubaczów

303-225862.jpg303-225865.jpg303-225866.jpg303-225867.jpg303-225869.jpg

Źródło: KPP Lubaczów

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Mieszkaniec
+6 # Mieszkaniec 2021-07-02 12:38
PSP Lubaczów i OSP Narol też było
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+5 # polak2010* 2021-07-04 19:35
Marcin Warchoł przegrał wybory prezydenckie w Rzeszowie, ale jego obietnice z kampanii wyborczej wciąż żyją. Internauci postanowili zapytać wiceministra sprawiedliwości o jeden z jego flagowych projektów, który - zgodnie z zapowiedziami - czekał tylko na podpis premiera. "Dopiero wygraliście wybory, a zamiast iść do swojego wybranego idola, prosicie Warchoła o pomoc" - odpowiedział poseł.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.