Urząd Miasta i Gminy Narol rozdaje flagi


Mieszkańcy gminy Narol w piątek będą mogli odebrać za darmo flagę RP.

Flagi rozdawane będą w piątek (30.04) o godzinie 10:00 przed Urzędem Miasta i Gminy Narol. Ilość jest ograniczona.

Zapraszamy mieszkańców naszej gminy po odbiór oraz zachęcamy do wywieszenia flagi w trakcie zbliżających się Świąt Narodowych - zachęca Urząd Miasta i Gminy Narol

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

polak2010
-14 # polak2010 2021-04-29 19:22
Brawo Narol.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+6 # polak2010* 2021-04-29 21:45
Cytuję polak2010:
Brawo Narol.

"Maszt i flaga Polski w każdej polskiej gminie – ruszył nowy rządowy program „Pod biało-czerwoną” .
Brawo PiS nastawiali tych masztów, że wróble nie mogą siadać na ziemi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2021-04-29 22:22
Cytuję polak2010:
Brawo Narol.


No i gdzie Twoje maszty polaku2010? Okazało się, że to wydmuszkowa propaganda, która grała na takich emocjach jak nasz patriotyzm. A tak się cieszyłeś, że powstanie a tu nawet planów nie ma. Liczba flag w Narolu ograniczona. Ciekawe ile ich jest. Też należy zadać sobie pytanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Wanda
+7 # Wanda 2021-04-30 12:18
W gminie Cieszanów są z pewnością 2 maszty z flagami, jeden stoi w Dachnowie koło kościoła, w Cieszanowie jest koło ronda.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010
-16 # polak2010 2021-04-30 06:55
Ponoć obok Cieszanowa będą rozdawać flagi w barwach ,,czarno czerwonych"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+14 # AntyPiS 2021-04-30 10:23
Cytuję polak2010:
Ponoć obok Cieszanowa będą rozdawać flagi w barwach ,,czarno czerwonych"


A u Ciebie pod domem flagi PiS.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
PiS off
-11 # PiS off 2021-05-01 13:15
Naziolowi @antypis przeszkadzają polskie flagi po tym jak bronił ostatnio banderowców nie dziwi mnie to. Ś.W.O.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+8 # AntyPiS 2021-05-01 16:55
Cytuję PiS off:
Naziolowi @antypis przeszkadzają polskie flagi po tym jak bronił ostatnio banderowców nie dziwi mnie to. Ś.W.O.


Naziolem jest ten, który ma klapki na oczach i nie szanuje innych ludzi i ich narodów i tłumaczy to wielkim umiłowaniem wręcz ślepym do własnego narodu. Co flagi. Flaga jest dla mnie jednym z symboli narodowych jak godło czy hymn dlatego je bardzo szanuję bo to są symbole mojego kraju jakim jest Polska. Nigdy nie pisałem, że jestem im przeciwny czy ich nie szanuję. Nienawidzę jak ktoś z symboli politycznych robi propagandę i robi polityczną hucpę. A tak zrobił PiS z tymi masztami. Gdzie są maszty zbudowane z tego projektu? Nie ma. Są już wcześniej maszty i są wystarczające. Pokaż mi gdzie napisałem, ze mi przeszkadzają flagi jako symbol narodowy. Rzucasz tezę to daj dowód. Po drugie. Nie bronię banderowców. Nie pochwalam tych wydarzeń bo wiele niewinnych żyć padło z obu stron konfliktu. Tłumaczę, że tylko to samo się z siebie niestety nie wzięło ot tak na pstryknięcie palca. Znów pokaż dowód, że chwalę banderowców lub ich jakoś wielce bronię w kontekście tych mordów i usprawiedliwiam same w sobie te mordy. Rzucasz tylko tezy a nie dowody czy argumenty. Pokaż dowody a nie tylko hejtujesz bo nie ogarniasz, ze mordy UPA to nie taka prosta sprawa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
PiS off
-8 # PiS off 2021-05-01 17:40
Oczywiście, że ludobójstwa UPA to nie taka prosta sprawa, wymordować dwieście tysięcy sąsiadów Polakow i Żydów to trzeba się postarać. I jeszcze udawać poszkodowanych przez Polaków. I ty ich bronisz naziolu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+6 # AntyPiS 2021-05-01 18:36
Cytuję PiS off:
Oczywiście, że ludobójstwa UPA to nie taka prosta sprawa, wymordować dwieście tysięcy sąsiadów Polakow i Żydów to trzeba się postarać. I jeszcze udawać poszkodowanych przez Polaków. I ty ich bronisz naziolu.


Naziolem jest ten, który uwielbia swój naród i każde klękać pozostałym bo swój uważa za najlepszy pośród całego świata. Prosiłem Cię o dowody, że gdzieś pochwalam lub bronię tych mordów. Mordy same w sobie to co innego niż otoczka tych wydarzeń i powód dlaczego do nich doszło i to z taką brutalnością. Jak w rozprawce z polskiego tak i wydarzenie historyczne ma swój początek, rozwinięcie i zakończenie. Ty od razu lecisz ,,rozwinięciem" . Jak w rabacji w XIX wieku to był bunt przeciw ,,polskim" Panom. Ukraińcy w II RP byli obywatelami drugiego planu i tak zaczęła się wrogość wobec polskim Panom. Dlatego potem nastąpiły z taką zapalczywością te mordy podsycane jeszcze ideami narodowymi wśród Ukraińców. Nie pochwalam tych wydarzeń i szkoda, ze tyle ludzi zostało bestialsko pozbawionych życia. Ty patrząc na to wydarzenie pytasz ,,po co to się wydarzyło?". Ja natomiast pytam ,,dlaczego się to wydarzyło?" To pozwala mi na dane wydarzenie spojrzeć z szerszej perspektywy a nie ograniczonej jak Ty sobie ją ograniczasz. Widzę, że nie wiesz za dużo o tych mordach tylko próbujesz zabłysnąć a wiesz widzę tyle ile usłyszałeś.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
PiS off
-10 # PiS off 2021-05-01 19:05
Naziolem jest ten kto usprawiedliwia i broni nazistów czy to ukraińskich czy niemieckich. Robisz to więc sprawa jest prosta jesteś naziol. Na szczęście tylko polskojęzyczny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2021-05-01 19:42
Cytuję PiS off:
Naziolem jest ten kto usprawiedliwia i broni nazistów czy to ukraińskich czy niemieckich. Robisz to więc sprawa jest prosta jesteś naziol. Na szczęście tylko polskojęzyczny.


Zauważ, że i UPA to byli narodowcy Ukraińscy a ekipa Hitlera to byli narodowcy Niemieccy. Oba te przypadki są wręcz przykładem szowinizmu gdzie patrzy się na człowieka nie jakim jest a ze względu na narodowość i tyle i dla wyimaginowanej jakiejś czystości rasy czy innych takich potrafią kogoś co najmniej pobić. U Nas w Polsce też pojawiają się tacy skrajni szowiniście związani z ONR. ONR natomiast niebezpiecznie kręci poprzez skrzydło Ruchu Narodowego w Konfederacji. Czy to w tą stronę zamierzasz iść PiS off. Przykład UPA i Hitlera pokazał nam czym jest chorobliwy nacjonalizm. Czyli rozumiem jak dopuścimy też do Nas takich szowinistów to lepiej według Ciebie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dmw
+1 # Dmw 2021-05-01 21:50
Bzdura. ONR jest prawicą. Niemieckie NSDAP to narodowi socjalisci,w związku z tym blizej im i ich poglądom do lewicy. Faszyzm to Benito Mussolini,Franc isco Franco,Augusto Pinochet.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+1 # AntyPiS 2021-05-01 22:39
Cytuję Dmw:
Bzdura. ONR jest prawicą. Niemieckie NSDAP to narodowi socjalisci,w związku z tym blizej im i ich poglądom do lewicy. Faszyzm to Benito Mussolini,Francisco Franco,Augusto Pinochet.


Może i strona polityczna jest inna, ale jedno i drugie ma cechy chorobliwej skrajności i idei, która prowadzi do destrukcji po drodze niszcząc każdego kto nie z nim. Nie patrzyłem się na umiejscowienie tych organizacji na ich wewnętrznych scenach politycznych. Chodzi mi właśnie o tą skrajność gdzie idea jest cenniejsza niż ludzkie życie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dmw
+6 # Dmw 2021-05-01 23:33
Oczywiscie. Narodowy socjalizm to walka ras. Komunizm to walka klas. Oba nurty lewicowe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dmw
-8 # Dmw 2021-05-03 03:02
Co za ciul mnie tu minusuje? czlowieku,nie znasz historii to spieprzaj na drzewo banany prostowac
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2021-05-03 10:48
Cytuję Dmw:
Co za ciul mnie tu minusuje? czlowieku,nie znasz historii to spieprzaj na drzewo banany prostowac


Zaatakowałeś mnie tylko, że przestrzeliłeś bo ja nie dałem Ci minusa ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dmw
-4 # Dmw 2021-05-03 17:54
Jesli poczules sie obrazony.to przepraszam. Chodzilo mi o to ze jesli ktos nie zna historii,to niech nie zabiera glosu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+4 # AntyPiS 2021-05-03 18:28
Otóż to ;) Nie czuję się obrażony. Spoko ;-) Właśnie o to chodzi, ze jak już coś się w czyjąś stronę powie to powinien to za argumentować. I tak właśnie zrobiłeś. To się ceni Możemy się różnić się zdaniami, ale można normalnie podyskutować na poziomie. Przed chwilą nie wiem czy zauważyłeś bo dałem Ci plusa za to zaargumentowani e dlaczego mnie zaatakowałeś i miałeś ,,-1" przed moim plusem. Chyba nie spodobała się dyskusja na poziomie polakowi2010 :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+1 # AntyPiS 2021-05-03 18:30
Cytuję AntyPiS:
Otóż to ;) Nie czuję się obrażony. Spoko ;-) Właśnie o to chodzi, ze jak już coś się w czyjąś stronę powie to powinien to za argumentować. I tak właśnie zrobiłeś. To się ceni Możemy się różnić się zdaniami, ale można normalnie podyskutować na poziomie. Przed chwilą nie wiem czy zauważyłeś bo dałem Ci plusa za to zaargumentowanie dlaczego mnie zaatakowałeś i miałeś ,,-1" przed moim plusem. Chyba nie spodobała się dyskusja na poziomie polakowi2010 :lol:


A i uzupełniając na historii coś się znam bo nie raz tutaj robiłem różne nawiązania do historii.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dmw
0 # Dmw 2021-05-03 19:47
Do AntyPis- i to jest wlasnie w porzadku,choc poglady mamy z pewnoscia odmienne,ale co nam szkodzi kulturalnie wymienic sie opiniami?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lewak
+4 # lewak 2021-05-03 09:58
Narodowy socjalizm to trochę lewica i trochę prawica. A konserwatyści chętnie umiejscawiają nazizm na lewicy, po to by ją zdyskredytować i odsunąć go od siebie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ból większy niż twój
+13 # Ból większy niż twój 2021-04-30 10:38
Cytuję polak2010:
Ponoć obok Cieszanowa będą rozdawać flagi w barwach ,,czarno czerwonych"

Nie wiem czy zauważyłeś, ale w Cieszanowie, w okolicach ronda, stoi wielki i solidny maszt z flagą Polski.

Jesteś głupi czy ślepy? A może jedno i drugie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
polak2010*
+4 # polak2010* 2021-05-03 11:45
PiSbolszewia jest gorsza od komuny. lub druga opcja że ludzie są głupsi niż za komuny. Za komuny ludzie wiedzieli gdzie jest prawda i negowali władzę komuny. Teraz ludzie legitymizują w wyborach PiSbolszewie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lewak
+4 # lewak 2021-05-03 12:56
Bo dzisiaj w rozbuchanym konsumpcjonizmi e "mieć" jest ważniejsze niż "być".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |